v-max neos

Mogą być przełożenia lub też kolektor momentu obrotówego

kurcze no możliwe bo innego wyjścia to ja nie widzę… ale czyż byś miał zblokowane przełożeniaż tzn. takie ta przyśpiechę ? hmm…

a moze pasek po prostu zuzytył lub sprzeglo się slizgaż

sprzęgło seria ale raczej się nie ślizga …

Raczeją pojezdzij chwile i sprawdź czy smierdzi

tzn czym ma śmiećrdzieć guma ?

niee. Taki dziwny zapach. Specyficzny.

przejechałem się odkręciłem pokrywe i trochę śmierdziało i było bardzo gorące …ale mi się wydaje ze to raczej zapach ocierajacego się paska

spróbuj na próbę przełożyć dzwon i sprzęgło od jakiegoś kolegi…

kumpel ma yamahe bw’s seria wyciąga mu 70 km/h
przełoże i zobaczymy

slizgajacy pasek nie smierdzi, i grzeja się tylko talerze, sprzeglo sjak się slizga to smierdzi cholernie i napierdala cieplem

to kupie jakieś inne sprzęgło… ale jakie jest najlepsze do tego tuningu ? hebo N?

RudY napisał:

Multivar ...


Tu chodzi o sprzęgło a nie wariator :-P
Jak masz trochę kasy to szczerze polecam ci Polini 2G ... zaoszczędził byś na sprężynkach sprzęgła...
Albo to Stage6 ...
A jak nie to malossi fly też jest bardzo dobre ;-)
to hebo N albo R też jest lux

Ano machnąłem się :P / RudY

Malossi fly, podobno te stage6 to się coś sypie, że niby się te szczęki czasem łamią, ktoś mi to kiedyś odradzał.

eee kolega ma już w p/g ok. 4 lat to sprzęgło i chodzi bardzo dobrze…

ale chyba dzwon też lepiej wymienić i bo mam cały fioletowo-niebieski, i od chodzi wartwa metelu z niego ;/

ovetto napisał:

ale chyba dzwon też lepiej wymienić i bo mam cały fioletowo-niebieski, i od chodzi wartwa metelu z niego ;/



I Ty się jeszcze dziwisz że ten skuter jeździ jak jeździż -.-
Ja mam na sell dobre sprzęgło tanio 107 a dzwon dokupić byś musiał ;p

tzn. dzisiaj małodszy brat kupuje aeroxa i ma w nim malossi fly sprzęgło i dzwon seria to założe do mojego i zobacze jak chodzi