unikatowa katana z minem

witam moj skuterek to suzuki katana kupiłem go w polowie wakacji 09r no i pojezdzilem chwile i go zatarłem… i tak stał sobie i stał mialem kupić cyla 70ccm ale mi się odwidzialo i kupiłem silnik minarelli od yamahy neos niedawno zrobilem mocowanie i go umiescilem w ramie oczywiscie to mocowanie trzeba wzmocnic tu są foty mocowania … niestety trzeba je pobrac no ale



co do tuningu to z optyki zrobilem badloka i nadkole no i plastiki sąjuz przygotowane pod malowanie najprawdopodobniej na taki fajny pomaranczowy kolorek z palety peugeota 206 i mysle zrobić zeby tył byl czarny i przechodzil w pomaranczowy ale jeszcze pomysle nad tym a
co będzie
lexus style
bmx
pokrywa przekładni str8 chrom
fele od roxa
Mechaniczny
yasuni r
cylinder niewiem jaki ale chyba s6sport
gaźnik 19mm
wario i sprzeglo tez nieiwem jakie

Jak nie możesz to ja poprawiłem fotki /Mafioz

popraw foty, nikt nie będzie ich specjalnie z sendspace pobierał na dysk żeby zobaczyć -.-

niemam jak bo komp się zamula jak chce wrzucic na jakas stronke

nie lepiej było wsadzić silnik p/g ? jak widzę mocowania by mogły zostac bo bardzo podobne i silnik lepszy :smiley:

o thx mafioz…
no wes jak juz kupiłem mina i wsadzilem to niebede p/g wkladac zreszte mojim zdaniem min jest najlepszy

zajebiscie mega zjebanie… Ty na tym mocowaniu chcesz jezdzic?? ja bym się go bal postawic w garazu z takim mocowaniem… Eh… Inaczej bym to rozwiazal… Po 1 na samych spawach nie moze się trzymac musi byc jeszcze z zewnatrz na calej dlugosci usztywnienie. I wez na wszystko poprawke bo to jednak kolo 200kg (strzelam na oko.) będzie trzymało wagi i wytrzymywalo dosc spore obciazenia…

mateo007 napisał:

mocowanie trzeba wzmocnic



Danielson, ja zauważyłem ze ty ostatnio wiecznie bijesz piane a nawet postów do końca nie czytasz

czytam. Wiem ze chce wzmocnic i wgl. Ale mi to nie pasuje. Rurki od ramy cienkie tam sa i wgl. Lepiej by bylo wyciac z ramy mina mocowaie i przyspawac

nie bÓj nic nie wiesz jak będzie to nie panikuj

Nie no ale mogłeś pomyśleć przed zmianą silnika, bo niepotrzebnie mocowania przerabiać i osłabiać rame.

PS. P/G jest lepsze od miny :lol:

janica94 napisał:

PS. P/G jest lepsze od miny :lol:



Kwestia gustu... dla jednego jest lepszy p/g dla drugiego mina a dla trzeciego morini a dla czwartego puga :-P

Ja osobiście uważam że jak do mnie najlepszy jest p/g a z seryjnym nie tuningowanych to peugeot'a :-P ;-)

Adverion napisał:

dla jednego jest lepszy p/g dla drugiego mina a dla trzeciego morini a dla czwartego puga


a dla piątych chinska kopia minarelli i huj xD

ogólnie to p/g jak i minarelli wymiatają i jak dla mnie są na tym samym poziomie.
to tak jak dyskutować co jest lepsze honda czy suzuki xd

Adverion napisał:

to tak jak dyskutować co jest lepsze honda czy suzuki xd


Yamaha :D

Ale ten tego... patrze jaki spam narobiliście :{

Odpaliłeś to w ogóle ? Jak z elektryką ?

w poniedzialek będzie podpinane wszystko bo schemat muszę druknac i takeimu kolesiowi dac … no a elektryka przerobiona jset tzn modul mam taki jak do yamahy aerox i cewke tez od roxa no i regulator napiecia rowniez od roxa wiec musi byc dobrze ale zamowilem jeszcze wiazke kabli elektryki od tego silnika nieiwem poco ale mzoe się przyda

[ Dodano: 28-02-2010, 15:28 ]

Mafioz napisał:

to tak jak dyskutować co jest lepsze honda czy suzuki xd
_________________

proste ze suzuki :smiley:

Ile za silnik dałeś ?

[ Dodano: 28-02-2010, 15:35 ]

katanka z silniczkiem minarelli vertical “swap” http://www.polskajazda.pl…ana_AY_50/75323



TY ale to nie Veritical tylko horizontal czy jak to się tam pisze bo ty masz leżący cyl

a tam vetrical czy costam jeden h… za silnik 630+przesylka i razem z wydechem kolem itp taki ze podpinam do skutra i śmigam… mam pytanie jeszcze da się to przerobic na lc??

to po co kupiłeś AC jeżeli chcesz LC??

tylko pytam czy można przerobic?? a weic jak da się czy nie?

wiem że da się ale dokładnie nie wiem co trzeba by wymienić :wink: