TZR 2003r by Seb94

Oto moja tizeterka.

Rocznik 2003 przebieg 16 tyś km.

Wymieniono w niej:

- nowy tłok meteor + szlif (800 km przejechane)
- wydech tecnigas ciągnie od 6,5/7 tyś
- nowy napęd
- nowe tarczki sprzęgła
- pokleiłem plastiki (dorobiłem uchwyty)

Co jest do zrobienia:
- błotnik pękł na pół jednej części nie ma
- nie działa prędkościomiećrz (elektronika ślimaka)
- tylna oponka do wymiany (strasznie szybko się starła bieżnik w oczach znika)
- wariuje obrotomierz zaniża o 0,8 tyś

Ale dałem za nią niewiele.

Poradźcie jak by ją tu upiększyć.

Fotki:













łądne kolorki :slight_smile: ale naoglądąłem się w wersji stunt/street i teraz nie podobaja mi się przednie czachy :slight_smile:

czy ja wiem za te pieniądze co dałem to i tak dobrze że ma owiewki bo za tyle chodzą streety ale styrane

a ta co podałeś całkiem fajna jakby mnie stunt kręcił

a że potrzebuję ją do normalnej jazdy póki 18 nie skończę to niech będzie jak jest

jedynie ją odszykuję tak jak tą : http://mocna.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/TZR_50/45258

to co ty pokazales to chyba nie tzr z lewej strony tarcza ?

to jest tecia tylko z lagami od rs 125 zobacz jakie te lagi sa grube a jakie seryjnie są patyczki

Zrób to, co zaplanowałeś i starczy :wink: Nie ma sensu przerabiać moto, póki ładnie się prezentuje :wink:

Dzięki za wszystkie komentarze.

Nie na pewno nie odwalę tzr tak jak ta z foty (niejaki Kwiato nią stuncił)

Moja przejdzie jedynie malowanie na takie jak oryginał, naklejki nieoryginalne z allegro od tego małowania, błotnik przód i parę innych pierdół.

zrob ja czarna perle i czarne felgi zlote lagi będzie perelka i jakas malutka naklejke zlota

weź kurczak wyjdź i zamknij dzwi , teraz jest zajebiscie , po co ja małować ak jak jest 10 tys inych teci ??

tzn będę ją za rok sprzedawał więc nie chciałbym robić nie-seryjnego małowania

sam ją wziąłem z tego powodu pod uwagę bo oryginalne plastiki nie małowane

wrona TZR Kwiata ma lagi od rieju rs2 pro a nie od rs 125

wrona napisał:

weź kurczak wyjdź i zamknij dzwi , teraz jest super-ekstra , po co ja małować ak jak jest 10 tys inych teci ??



ty wyjdz jak sam mowil ze bd małowal to mu napisalem jak moze fajnie wyglądac... i kurwa czytaj i się dopiero wypowiadaj ;)

no kurde tteraz to ty mnie nie zrozumiałes , chodzi mi o to ze, nie po kij ją małować, tylko po kij ją małowac w takei kolory jakich jest juz pełno

a no chyba ze to miales na mysli wiesz zadko się tzr w czarnym kolorze z zlotymi lagami spotyka u mnie sa 3 srebrne i jedna niebieska a czarnej nigdy w zyciu jeszcze nie widzialem na oczy :smiley: A wiesz jak to jest na zywo moze lakier jest zniszczony i moze trzeba pomalowac po prostu. A czarny z zlotym jest miazga jak bd mial motor wieksza pojemnosc to bd chcial tak pomalowac albo bialy mat tez jest boski :smiley:

Kurczak, śmiećrdzi mi tu upodabnianiem do większych sprzętów na siłę, a to nie jest fajne moim zdaniem. Mam na myśli motocykle z serii YZF-R(od 125 do 1000), które miały czarno-niebieskie malowanie ze złotymi felgami. Skoro seryjny llakier jest w dobrym stanie, to po wała niszczyć?

To nie jest pewnie seryjny lakier jest pewnie po małowana juz a po drugie sam pisal ze bd małowal a to nie jest upodobanie tylko po prostu fajnie wyglądaja motory w takich kolorkach czy kolor czarny jest przenznaczony tylko dla tysiaków ?

spokojnie panowie bez offtopu

Kurczak to jest oryginalne malowanie rocznika 2003

Skoro mówisz że to jest oryginalny lakier to czemu nie ma Napisu YAMAHA po prawej stronie? :wink:

fakt ;d bylo takie malowanie w 2003 r ale założę się ze byla małowana kto by normalny naklejki zdzieral Robertus, i jeszcze takie paski powinny byc na tych czerwonycy

no niby powinno aczkolwiek szlif by bo zaczepy dorabiałem

to może inaczej bo źle się wyraziłem

to jest malowanie zgodne z oryginalnym schematem

aczkolwiek nie wyjechało spod “ręki” (ramienia) robota w fabryce

ale naklejki są na wierzchu więc może ktoś pozdzierał

[ Dodano: 09-07-2011, 20:14 ]
TZR zaliczyła dzisiaj stłuczkę

jechały przede mną 2 samochody

ten pierwszy zatrzymał się żeby w lewo skręcić

ten drugi depnął po hantlach do oporu bo też myślał że się wrąbie w niego

a ja byłem ten trzeci

depnąłem przednim aż oponę ścięło (kawałek)

uderzyłem prawą lampą tego przede mną

i poszła prawa strona cała bo w końcu poprzykręcane sztywno etc.

potem położyłem ją na lewo na przeciwnym pasię ruchu po tym jak się od tamtego odbiłem

straty są jakie są

pług jest w 3 częściach + czasza pękła taka objemka co wokół lampy jest + górna czasza nie ma kawałka konkretnego pod lampą oraz uchwyty poszły sięęę

co teraz poradźcie

1 opcja to street i sprzedaż ale będzie ciężko

2 opcja to owiewki z laminatu


lewa strona cała jest ok troszeczkę się poobdzierała

a ja jestem trochę poobijany

dobrze ze miałem rękawiczki z prawdziwej skóry

to ręce nie są draśnięte tak mocno

jakbym chciał ratować moto to musiałbym iść na czołowe bo z przeciwka już się zbliżali

i tak miałem szczęście że mnie nic się nie stało poważnego

i cholera boję się wsiąść teraz na moto

nie wiem czy nie odszykuje go i nie sprzedam



foto z crashu:







tak to jest jak się na dupie siedzi kazdemu…