Tuning speedfighta 2 Problem..:)

Witam za niedługi czas kupuje Peugeota Speedfight 2 AC z 2003 roku.Odrazu po zakupie planuje zrobić tunning mechaniczny składajacy się z :
-zalożenia ciężkich rolek
-założenia sportowego wydechu leovince ZX
-założenia sprężyny dociskowej Malossi
-założenia sprężyn sprzęgła Hebo
-założenia Dzwona Sprzędła
-założenia cycla 70ccm

proszę was o podanie mi linków z tymi oto cześciami do speeda poniewaz niewiem jakie będa pasowały do mojego speeda(wiem że napiszecie że google nie gryzą lub cos takiego)ale naprawde niewiem jakie części beda pasować.Jezeli zapomniałem o jakiejś ważnej lub niezbednej modyfikacji proszę o napisanie w odp.Dzięki z góry!:smiley:

pierwsze nie bądx w gorącej wodzie kompany, kup go najpierw wtedy myśl o tuningu, pojeździj chwile zobaczy czy cos się nie pieprzy … bo zrobisz tuning a potem nie będziesz miał na naprawy,

o rolkach od razu zapomnij bo to nie działa tak że im cięższe rolki tym szybszy a gorszy start itp ;/
to samo spręzyna centralna , to wszystko jest elementem regulacji , i czasami lepiej dac twardsze /cieższe a czasem na odwrót ,bo będzie miał np muła albo wyyył w chuuuj

-założenia cycla 70ccm



zalezy jaki cylinder chcesz mozesz mieć qnag cianga , sporta , racinga itd , ale o tym se poczytaj bo jest na forum , w podklejoncyh tematach

queen221 napisał:

proszę was o podanie mi linków z tymi oto cześciami do speeda poniewaz niewiem jakie będa pasowały do mojego speeda


rozpierdzielasz mnie....
wchodzisz na racing-planet czy na m.i.e.l.o.c.h.a. (bez tych ".")
wybierasz swój skuter i masz tylko części do niego...

ziomek i tak juz tu nie zajży , pewnie poszedł na forum mieć.locha , i założył temat MAM JUZ speedfighta…

A ja na jego miejscu bym speeda wcale nie ruszał … Bo w moim po 2 sezony wszystko się sypie… Dlatego żadnego tuningu… no chyba że ze starości się wszystko psuje ; p