Tuning Kymco Super 9 Od czego zacząć?

Witam. Posiadam Kymco Super9 Wszystko seria. Sciągnięte wszystkie blokady. Założyłem lżejsze rolki 8g i teraz leci tak licznikowe 80 z dość ładnym przyspieszeniem. Od czego zacząć. Czytałem że najpierw wymienić tłumik np tecnigasa next r i wariator. Ale no właśnie jaki. Może np hebo ng, malossi multivar czy polini. Zależy mi na większym przyśpieszeniu i v-maxie. Proszę o jakieś sugestie. Postaram się o jakieś zdjęcia w niedługim czasie

tłumik to podstawa weź tecnigasa,wario malossi multivar,zmień sprężynę główną i sprężynki na sprzęgle i lżejszy dzwon sprzęgła.ja mam ten sam silnik 50 lc i po tych modyfikacjach przy rolkach 6 gram mam dobry start i v-max 90 km/h przy 10000 obrotów aż do odcięcia.zrezygnowałem też z pompy wody i mam założoną elektryczną pobiera trochę prądu ale wymieniłem żarówkę h4 35/35 W. na 18/18W i z tyłu na ledową i śmiga bo ta orginalna pompa też zabiera trochę mocy silnika.

witam. sam posiadam ten skuter z silnikiem 50 lc wymieniony tłumnik na technigas next r oraz jest wymieniony wariator na mallosi multivar i leci spokojnie ponad 90 km/h. Przyspieszenie również jest świetne. Jak na razie mi nie potrzeba więcej :)