Tuning czy nowe moto ?

Elo, nurtuje mnie to pytanie, czy zostawić Zico simpli:
http://skutery.net/skutery.php?model=357
I wsadzić w niego sportowe części:
Wał top racing, cylinder 70 małossi/polini sport, multivar, sprzęgło stage 6, dzwon sprzęgła, laser x pro/leovince rs 2/yasuni r, filtr powietrza (opis tak z grubsza ;)) + małe kosmetyczne poprawki itd.
Czy zakupić nowy skuter ( używka, +/- 4500zł)
Aprilia SR, gilera runner sp.
(Oczywiście jeździć bd +/- 2 lata jeszcze ;))
Będę wdzięczny za pomoc.

nowe moto!!!
najlepiej biegówka,
chyba że chcesz odkupić mojego pięknego skutera po tuningu, tanio.

poza tym warn, zamknąć i kosz.

wiesz to zależy …
Jeśli jesteś napalony na szybką jazdę … tzn te 80-90 w tym przypadku to kupuj nowego bo z tego dużo nie wyciśniesz…
Chociaż jak na 2 lata to ja bym się z tym skuterem pomęczył i wsadził te tuningowe części i jakieś 80 realne poleci a 90 licznikowe no może troszkę więcej

A ja bym nim objeździł jeszcze te 2 lata (bez tuningu) no ewentualnie zakup nowego :slight_smile:
A od Szympy nie kupuj bo to gówno :smiley:

weź od Kowala roxane kup :D. będzie w niebo wzięty :D:D

RudY napisał:

A ja bym nim objeździł jeszcze te 2 lata (bez tuningu) no ewentualnie zakup nowego :)
A od Szympy nie kupuj bo to gówno :D


Bez tuningu ? Z tabletkami uspakajającymi chyba ?...

posłuchaj dobrego wujka Szympy i kupuj biegówkę.

ja bym drugiego skutera nie kupił już… tylko tak jak Szympa mówi kupiłbym biegówkę. ale zrobisz, co będziesz uważał za stosowne.

Jeżeli chodzi o tą biegówkę to w grę wchodzi RSka lub Mito. Jak te sprzęciki wyglądają z awaryjnością ? Sypie się coś w tym (Pytam bo słyszałem że to trochę awaryjne) ? Jeżeli miał bym kupować to w przedziale 98/00 rok.

Mito ? 50 ?! Istnieje w ogóle ? :slight_smile:
Bo chyba chodzi Ci o 50-tki …
RS albo TZR najlepsze z 50-tek ze ścigaczy

Sorry pomyliłem tą mito ze 125 :P. Chyba na to wyjdzie że poszukam jakiejś RSki. Po 1 coś nowego, po 2 “poważniejszego” a po 3 marka ;). Dzięki wszystkim.

nowe no to Yamaha tzr albo aprilia rs :stuck_out_tongue:
Powiem ci że nowe rs 50 maja teraz lepsze silniki bo poprzednie miały minarelli am6 a teraz maja jakieś derbi… są mocniejsze, bardzo wytrzymałe, mało awaryjne są super…
A w TZR są Minarelli AM6 też abrdzo dobre silniki lecz trochę gorsze od tych jakie są teraz w nowych rs 50
Wiem że te silniki są bardzo dobre bo już od nie jednego użytkownika to słyszałem i mam nawet kumpla który ma moto na tym silniku i on je tak katuje i mu łożyska poszły i był u mechanika to mechanik powiedział że on się dziwi czemu to jeszcze tak dobrze chodzi na taką jazdę … A jeździ jak wariat :smiley:

Nowe 2008-2010 odpada :slight_smile: Kasy jak lodu nie mam. Jak wyżej pisałem tylko rok 98-00 może 2002 jak się coś znajdzie :wink: .

No to Yamaha tzr nowa buda…
A ja nie to RS

TZRka dużo ładniejsza według mnie od RSki, a mechanicznie jak to wygląda ? Która lepsza ? Z tego co można wylookać na allegro to TZRki 2004-2005 rok chodzą podobnie co RSki 2000-98 (Cenowo)

Ze starszych to oba miały te same silniki a reszta ?
Yamaha to marka więc nie ma prawa się byle co psuć :wink:

TZRka ładniejsza i osiągi są w pytkę. Wiem coś o tym :stuck_out_tongue:

Yamaha to marka więc nie ma prawa się byle co psuć ;)

ehee... dyskutowalbym

Noo jak Ty traktowałeś swojego boostera jak traktowałeś to się nie dziw …