Trzy skutery - który lepszy ?

Witam,
Chciałbym zakupić używany skuter, ale mam pewien dylemat - który będzie najlepszy ?
Obecnie interesują mnie trzy modele
1. Peugeot Speedfight 2
2. Peugeot Jet Force
3. Aprilla SR
Co sądzicie o poszczególnych modelach, oraz czy warto coś z tego zakupić. Który będzie miał najlepszy silnik i dlaczego ? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Hmm ja bym wybrał chyba Aprilie SR z silnikiem Piaggio/Gilera.
Ale Jety na gaźniku też są spoko:)

speedfigt , silnik peugetowski stojący , wdłg mnie najafanieszy dzwięk pracy z 50-tek seria nie jest jakas mega słaba ale jest mało żywotna ( ponoć ) , ja miałem pegeota po przejachaniu 20-paru tysięcy jeszcze miał kompresje ponad 6 barów , ludzie mówią że niby peugeotowskie silniki trzymaja po 20k i potem trzeba robić remonet , a p/g czy minareli ponoc ddochodzi do 30 ale to wszystko jest teoria :slight_smile: ja osobiscie lubie peugeoty

jetforce , poeiwem ci tylko że ganiaja srogo jak na serie , ale co ijak z zywotnoscia nie wiem ale ma silnik peugeotowski leżacy co oznacza ze jest to nowy rodzaj silnika i mysle ze jest lepiej dopracowany niz stary


SR , jeżeli chceszz ten pojazd to tylko na gaźniku i silnikiem albo minarelli albo p/g

ja osobiscie do morini nic nie mam ale ciężko z częściami do tego …

wrona napisał:

a p/g czy minareli ponoc ddochodzi do 30 ale to wszystko jest teoria :)



Dokładnie, to jest teoria. Zależy jak kto jeździ, ale średnio w piździkach co 15tyś km trzeba robić remonty:)