Trudna decyzja - pomóżcie!

Wiadomo, że kupując dzisiaj cokolwiek z drugiej ręki możemy wpakować się w "gunwo". Pozostaje nadzieja, że nie będzie tak w moim przypadku, aczkolwiek jeśli coś będzie nie tak to mam inne miejsca, gdzie też mogę coś innego wybrać. Najlepiej kupić nówkę z salonu, ale to musiałbym chyba swojego opelka sprzedać i jeszcze kredyt wziąć. :D
A jeśli chodzi o ceramizery to chyba coś w tym jest, bo dzisiaj miałem w sklepie klienta co chciał 3 sztuki, ale miałem tylko dwie, bo słabo się sprzedają i nie zamawiam tego w większych ilościach. :D

Sam trochę wiesz, masz pomoc, dasz radę. Powodzenia!!!

No i się stało... kupiłem! ;)

No... opowiadaj, opowiadaj...;)

Na pierwszy rzut oka po prostu szok! Albo gościu wyjechał nim dzień wcześniej z lakierni albo tak bardzo dbał o ten motor. Jedyna rzecz, do której można się przyczepić wizualnie to zaprawka na baku. Reszta jak na 2000r, jest świetnie zachowana. Na zimnym silniku odpala od strzała, nie dymi, biegi wchodzą płynnie, elektryka, hamulce - wszystko sprawne. Jedno jest pewne, sąsiedzi nie będą mieli łatwo. Szybko przypomnę im czasy jak jeździłem pod blokiem komarkiem bez tłumika. :D

po szprychach których spolerować nie umiał widać ile ma.

Hmmm... więc wyprawa do Kozienic się udała:)
Yamaha Drag Star o ile dobrze pamiętam?
Oby jeździła tak jak wygląda;)))
Powodzenia i szerokości!;)))

Ojjj Wombat! Daj się człowiekowi cieszyć nowym nabytkiem;)

Złej baletnicy...
Wybacz Wombat, ale jak czytam Twoje posty to mam przed oczami bohatera tych memów: http://www.telewizjapolska24.pl/images/panandrzej.jpg
:D

Dzięki Bea. ;) Zgadza się, Dragstar.

wybacz Matthletic ale po prostu się z ciebie nabijam prawie od początku.
Ale gratuluje zakupu. Aby dobrze służył.

Jak na 16lat to ładna,gratuluje:)

Nie ma sprawy, z siebie tez trzeba się czasami pośmiać. Nie mam z tym problemu.

Dzięki @paci. Teraz trzeba kupić jakiś kask, gogle, skórę i można jeździć. ;)

Również - NAJLEPSZEGO! Oby służyła. Zobaczymy jak szybko będziesz zmieniał kategorię wagową :-)))
*
Wombat to nasz taki pokładowy miś-marudniś. Czasem truje, ale generalnie ma niestety rację :-((((((((((((((((((((((((
Często spotyka mnie w tych dyskusjach porażka :-)

Bo Ty już taka du.a jesteś:D

Sam dupa jesteś, mendo brodata z wyciętego lasu :-)))

apeluje o zachowanie resztek godności :)

Paci chwilowo wrócił, trza go oklepać zanim ucieknie :-))) Sorki :-)