Torsion Control MALOSSI plus Hebo N- pasuje wszystko?

Chcę sobie kupić takie owe cudo z Malossiego, mam sprzęgło Hebo N ale nie wiem czy ten krążek będzie pasował do sprzęgła (podobno się go zakłada właśnie od strony sprzęgła a nie od strony korektora)? Nie wiem czy pakować kasę w to.

http://www.racing-planet.pl/Tuning%20skutera%20-twist-control-naraku-racing-minarelli-107mm-p-2821-1.html?sessID=55a7c3bb11cc66be2b15aa3cd114f49d
a ja ci polecam takie coś … znacznie bardziej opłacalny interes

A oprócz tego sprzęgła masz coś jeszcze ? Bo jeśli nie to jest to nieopłacalny interes :roll:

Hebo Competition Plus, wydech Leo TT. Fakt w sprzęgłach Hebo dodają jakąś podkładkę metalową co się ją wkłada między sprzęgłem a sprężyną ale cholera wie do czego to jest.

Pewnie taki twist control :stuck_out_tongue:

JacoPL, miałeś jakaś styczność z tym wynalazkiem?

Borek02 napisał:

JacoPL, miałeś jakaś styczność z tym wynalazkiem?



ja to zrobiłem sam z nakładki górnej od sprężyny i kulek z łozyska kierownicy od simsona koszt 8zł wsypałem kulki w dolna prowadnice sprężyny i nakryłem nakładką z góry efekt taki że skuter ma wi eksze obroty przy rozpedzaniu i mni9ej szarpie przy ruszaniu

miałem styczność, przez jeden dzień jeździłem z takim czymś jak miałem rox’a … w czasie kiedy silnik od kolegi był rozłożony i czekałem na części zamontowałem to u siebie … efekt czuć od razu … ja miałem tak wyregulowany silnik że ruszał mi z około 6,5tys., wkręcał się do około 12tys. i szedł na takich obrotach do około 90… po zamontowaniu ruszał mi z tych samych obrotów ale bardziej rwał do przodu, no i szybciej się bujał, to samo było jak puściłem gaz i wcisłem spowrotem, lepiej obroty zbierał

p.s. z tym jest jeden mankament… co jakiś czas trzeba kontrolować smar na kulkach, raz na miesiąc … bo inaczej można zatrzeć łożysko w twiście ;p ale to nie problem