Tłumik P/G do kymco

Witam mam mały problem ponieważ chciałbym wziąść do mojego kymco wydech od P/G ale nie mam jak tego zobaczyć czy ktoś z was widział jak ktoś ma wydech od P/G w kymco widziałem kilka kymco z wydechem polini for race od piaggio itp ale niewiem czy trzeba przerabiać czy bez problemu wejdzie :slight_smile:

no ja tez widzialem anwet na zywca xD:D Polini For race 3 od piaggio ale mocowanie na bank trzeba przerabiac :slight_smile:

Kymco nie ma przypadkiem horizontala LC?? :smiley:

NIe od miny nie pasuja. Jest włąsnie podobny kat do piaggio.

aha a tam przy cylindrze też trzeba ? przerabiać

cale kolanko najlepiej :slight_smile:

pytałem się takiego gościa to gadał że wszystko bez problemu weszło tylko że śruby na mocowaniu przy cylindrze były za wąsko czy szeroko już nie pamietał

wg. jakiejs tam gazety co kiedys czytalem kymco lc to ma silnik taki jak w roxie

Nie ma on ma modyfikacje hondy lc silnik :slight_smile: ale ta modyfikacja wyszła na dobre :stuck_out_tongue: kymco lepiej idzie jak skuter hondy lc

najlepiej cale kolanko zmień az to puchy i będzie git

ja bym przykręcił wydech do cylindra, mocowanie oryginalne wywalił i zrobił z płaskowników xD
2 płaskowniki o odpowiedniej długości i już.
przymocować do cylindra tak jak ma być i pomierzyć ile brakuje od wydechu do karteru i działać.
a wydech postawić na jakiejś cegiełce czy na sznurku powiesić koło skutera żeby cały ciężar nie szedł na te 2 małe śrubeczki przy cylindrze ;p

dzieki mafioz ale głównie mi chodzi oto że czy tam przy cylindrze będzie pasować :slight_smile:

z tego co mi się wydaje to powinno bo czym się może różnić?;p jak rozstaw śrub to wiertarka i przerobić delikatnie albo uciąć całe mocowanie i z płaskownika zrobić nowe i dospawać ;p