Tłoki mitaka

Siema co myślicie na temat tych tłoków w cagivie obecny tłok już jest trochę słaby i przydałoby się go zmienić

słabo ogarniam w tym temacie ale tyle co wiem to ci polecam meteory i vertexy , a jak masz za duzo kasy to vossnery

Ja jestem zdania, że jak brać tłok to tylko dobry… bo to jest ważna część w silniku i ja bym brał wossnera (kuty) :roll:

Adverion,

nie przeginaj vertex stanowczo wystarczy , do seryjnego silnika , nie ma co pakować wossnera , no chyba że nie ma co robić z kasą

ale vertex do cagivu kosztuje tyle samo co kuty wossner :slight_smile: wossner nawet tańszy bo 320 a vertex 340 na alledrogo jeszcze przemyśle to muszę zobaczyć jak się nicasil ma ale myślę że dobrze jak moto jeszcze normalnie jeździ tylko że strasznie ciężko go zapalić i się dusi ale to chyba gaźnik do regulacji.

No ja mam w serii wossnera, kury… więc nie bez powodu chyba jest wsadzony

wrona - wossner a vertex to do większości moto ta sama cena.
Ja do siebie włożyłem wossnera bo przemówiło do mnie to, że jest kuty :slight_smile:
I tego samego ci polecam :slight_smile:

Adi - w serii RS jest Wossner ? Ostro o_O

RudY napisał:

wossner a vertex to do większości moto ta sama cena.



to zmienia postac rzeczy bo w piździkach ma się to inaczej

Jeszcze powiedzcie mi jedno jak na gładzi nie będzie się wyczuwać rys to jeszcze chyba się nada to użycia kolejnego tłoka i jak to się ma z tymi selekcjami bo chyba jak się zdejmie cylinder trzeba go dokładnie zmierzyć i dobrać tłok do tego.