TKR stunt opcja (koniec projektu)

te blaszaki są zajebiste :slight_smile:

kiedy 3 razy próbowali się do nich włamać i jedynie co to udało im się pogiąć drzwi :slight_smile:

Danielson mam neosa :smiley: Jezdze raz na miesiąc xD Na kole głownie. Chetnie jakas rs/tzr bym się zamienił ale najlepiej 125 albo nsr.





upik

A gdzie zdjęcie z mikołajem?

Zielono mi :slight_smile: Fajnie fajnie

10/10 zapraszam do mnie lol :stuck_out_tongue: :lol:

no sweet deteka , taka to musi się jeździć a nie moim powlnym skuterem :slight_smile: hahahaha


macie mikołaja



i dwie stu foty



tkr idzie na sell , mam juz prawdopodbnie zyda na niego i za tydzien w poniedziałek odemnie odjeżdza, dziś zajebałem małego szlfa pod samym domem bo mam jebana kostke brukową któa była jest mokra , jest małe obtarcie , wygieła się sruba od crasha , i połamała cała prawa łeska , ale to jest 2-3 godziny roboty i 20-30 zł i śladu nie będzie , na razie jade na tydzien w okolicde dywera na wioskę , wróce to to zrobie i oddaje typkowi skuter i wracam do UK odkładać kase na f4 oraz wziąśc się porządnie za bobka :slight_smile:


http://allegro.pl/peugeot-trekker-stunt-i1861667575.html

Okolice dywersanta mowisz to moze się wybiore jakos:D

trekkera nie ma

i gitara

Poszedł do żyda ? :slight_smile:
Za ile ?

za 1600

tak wyglądał na zakonczeniu sezonu jednoczesnie w dniu sprzedaży , nawet nie wieciej jakie to chujowe uczucie jak typek odjeżdzał moim tkr ;/


za 1600

tak wyglądał na zakonczeniu sezonu jednoczesnie w dniu sprzedaży , nawet nie wieciej jakie to chujowe uczucie jak typek odjeżdzał moim tkr ;/


no tak 1600 to trochę mało :d mogłeś więcej krzyczeć :smiley:

mało mało ale pod koniec sezonu to juz wgl ciężko sprzedać , a ja musiałem się szybko pobyc , bo potrebuje kase do UK i trekker i tak by niszczał przez sime jak by mnie nie było

aha :smiley: no ale myśle że spokojnie mogłeś krzyczeć 2000 za niego

No jak koleś odjezdzał moją rs to dziwne uczucie, chociaż kasiora trochę je rekompensowała.

2k to raczej nie bo to full sport który leciał ok 80km/h lagi ciekły, plastiki sprayem małowane , podłoga wytarta mocno itp , mechanicznie w miare ok ale duzo takich pierdołek , gdzieś tam peknięty plastik , gdzieś ta ryska itp itd

aaa… ee to dobrze że poszedł, bo byś na wiosnę może wziął z 1800 to nie warto by za 200 zł stał w garażu

kur.wa szkoda mi go w ch.uuj , :frowning: