TKR stunt opcja (koniec projektu)

Foty dobre są … takie czasy, że jak coś ma poniżej 5mpx to kurna od razu kartofel, bułka, lodówka, lokówka, mikrofala, ogórek, placek kur*a i wymieniać w nieskończoność bo co jedne to “fajniejsze” -.-

Ja chce filma z tego :stuck_out_tongue:

nie chodzi o ilość pixeli, aparat 3,2 robi lepsze zdjęcia niż aparat w komieć 5,0 mpix zzwyczaj ;).

Czytałem temat od 12 strony aż dotąd, bo tak dawno do niego nie zaglądałem :smiley:

Trekker fajnie wygląda, ale oponami aby mnie zmotywawałeś, żeby nakolcować opone do Macala, szkoda ze nie kupiłem sobie srub bo bym to w swieta teraz zrobil.

Ale ogolnie po przeczytaniu prawie calego tematu na raz - ale z ciebie psuuuuuuuuja :smiley:

no na tym zdjęciu nie widać tego efektu, jestem za filmem ; ]

Courte napisał:

nie chodzi o ilość pixeli, aparat 3,2 robi lepsze zdjęcia niż aparat w komieć 5,0 mpix zzwyczaj ;) .


Widziałem, że znajdzie się jakiś cwaniak co to napisze :P
No tak ale i tak większość ludzi jako jakość aparatu bierze liczbe mpx i zresztą tak to jest też przyjęte ...

ogólnie z filmu duuupa , bo idzie robić tylko zwykłe gumy , ale moze bedą fotosy :smiley: bo jeżdżę , po śniegu , po środku drogi bo na bokach , jest wyjeżdzone , (mieszkam na bocznych drogach)

a po stawie jeździć nie bede bo nie chce zimnych kąpieli :smiley:

ujowe foto , jutro zrobie jakieś łądne zreszta skut uwalony itp ;p

jutro wpadnie kumpel to porobi mi jakieś stunt fotosy

zmontowałem , se tylnią lampe led , ale fot nie ma co robic bo wepchnąłem , pasek led w to czerwone gówno w lampie , dzięki temu na wolnych , nie przygasa mi przednie , dzis damian ma wpaść porobić fotosy
a tak ogólnie nic się nie dzieje

taka fota na odświeżenie jak zwykle po powrocie , wy sracie że cos tam nie jeździłem tydzień czy dwa , a ja se pojeżdze dopiero pod koniec kwietnia , bo chujnia wyszła i w lutym mnie nie będzie w pl ;/

Lakier był poniszczony podrapany itp , wiec odszprajowałem go na nowo

było pełno planów itp , a tak naprawde to zrobie mu jeszcze tylko klatkę i obszyje siedzenie, bo po wakacjach idzie do żyda :slight_smile:

foty :slight_smile:











w większym formacie

http://bikepics.com/members/hanse/98trekker50/default.asp?i=1992564&s=0

nie no wygląda pięknie :wink:

Ostatnia fotka mnie jara :smiley:

Ta felga ładnie się z bad lukiem komponuje nie wiem czemu : D

wygrzebałem jescze pare starszych fotek z rozpoczęcia sezonu :slight_smile:

3 lipca bede w PL i od razu pierwszego dnia biore się do roboty bo tkr idzie na sell (chyba mam juz nawet kupca )

obszyje kanape na czarno

naprawie spocone lagi

i wywale reszte bolców na kiermanie oraz ją odlakieruje i to tyle

chyba ze moto które mam na oku ucieknie mi z przed nosa to tkr zostanie do konca wakcji :slight_smile:







Co to za moto? :idea:

apka af1 125 :slight_smile:

i jeżeli ją kupie to polatam nią do końca wakcji i potem też pujdzie na sell (wracam do uk do pracy odkładac kapuche) a na przyszły sezon 100% f4 / f4i

Zmieniłem lagi na czarne od nowszego modelu , amor tylny też seria ale twardszy i nie stukający , obszyłem kanape , dałem kierunki od forda na przód siateczka we wloty itp itd , ogólnie kupiłem drugiego trekkera na puzźle i stad lagi itp ale pokaże wam go dopiero jak go w miare ogarne , dałem za niego 350 zł :slight_smile: chinskie 70cc z next- r’ką i paroma innymi rupieciami sportowymi

foty :slight_smile:

pierwsza wyszła dziwnie bo takie refleksy jak by dopiero wyszedł od lakiernika w realu jest trochę gorzej :slight_smile:




drugie foto jakieś jajowate



widać że stelaż ma już dosyć , trochę go pogiąłem :slight_smile:


sorka że zapomniałem obrócić fotki, później gdzieś pojade to porobie lepsze fotosy

Panie ! Fotków nie ma :{

http://bikepics.com/members/hanse/98trekker50/default.asp?i=1992564&s=0 nie wiem jak to możliwe , macie link

ale coś

Że co że zatarty ?