TKR stunt opcja (koniec projektu)

Nie no 2500 czy jakoś tak się chyba poleruje lakiery :stuck_out_tongue:
I kiedy zakładasz te felgi przede wszystkim ? :stuck_out_tongue: Wejdą bez przerabianiaż

wejdą bez przerabiania z palcem w dupie , chciałem 13" od jetforce ale tam właśnie potrzebne są przeróbki

a felgi wypolerował mi dziadek :slight_smile: więc nie wiem

ten kask jest zajebisty! :smiley:

Kask - kosmos. Śliczny! :smiley:
a fele też niczego sobie :stuck_out_tongue:

No kask wypas, sam chce taki kupić ale inny kolor. Fele chujowe xD

dosyć tego dobrego :slight_smile:

łozyska na wale poszły, akurat miałem wracać z 18 :slight_smile: którą dopiero zorganizowałem , bo robiłem na chacie która jest dopiero w budowie i nie było stresu o zniszczenia :slight_smile:

jutro wpada kumpel rozpoławiamy silnik i zobaczymy co będzie , mam nadzieje że skończy się na samych łożyskach a nie krzywym wale i zatartym cylu , ale się właśnie boje o ten cyl bo mam przeczucie ze szlak go trafił … :frowning:

a to ci nieszczęście, wał raczej nie będzie krzywy, ale cylek.

Wał krzywy nie bd tak jak szympa mówi, z cylkiem gorzej :stuck_out_tongue: mi jak padło jedno łożysko no to szlifa musiałem robić bo się przytarł dosyć mocno :stuck_out_tongue: miejmy nadzieję że u Ciebie tak nie bd :stuck_out_tongue:

Psuja. Zależy w którym momęcie łozyska padły jak podczas jazdy to z cylkiem może byc ciekawie.

słyszałem taki dziwny dźwięk, jadąć w tamtą stronę i mówię do kumpla łożyska , a on ze nie , no ale huj dojechać musiałem i to się nagłaśniało , następnego dnia rano odpalam go zeby zlokalizować dzwięk i naprawić , po czym skut zaczął chodzić jak czopek , nie chciał w ogóle wkręcąc się na obroty i zdechł , to go już nie odpalałem tylko ściągam pokrywę , a wario lekko chodzi góra dół , więc sprawa jasna , ale cylinder tez chyba huj strzelił :slight_smile:

Jak chodził jak czopek, to trzeba było zostawić. Czopki pięknie brzmią :smiley: Jacob555

wrona napisał:

ale cylinder tez chyba wacuś strzelił :)

to znów trochę $$ i docieranie x.x

nie wiem jakim cudem ale cylinder idealny tylko pierścionki się chyba skończyły bo ja chwytam za denko to tłok ma delikatne luzy lewo prawo i przód tył ,

i teraz ciekawa sytuacja , jak ściągnę cylider , to tłok chodzi po korbowodzie

lewoe prawo chyba z 1 cm al jak go oglądałem to chyba tak ma być

o korbowód ma minimalne luzy przy łączeniu z wałem ,


ale teraz co do wymiany

cały wał łożyska i przeciw talerz wariatora bo frez na wale i przeciwtalerzu się zrypał i mogę se kręcic samy przeciw talerzem a wał stoi

Tłok ma chodzisz na prawo i lewo i korbowód minimalnie tez.

ale 1cm w lewo i 1cm w prawo ?
Czy łącznie 1cm ?

adverion nie wiem kurczetak pacnałem poprsotu się rusza , ale wydaje mi się ze jest tak jak siwy powiedział ze tak ma poposrtu byc

ale jestem KURWA w kropce , jak ściągąć magneto nie miećjąc ściągacza , zaraz wam pokaże fote :slight_smile:

moim zdaniem to jest przyczepka

zrób se ściągacz, poradnik na forum., ręcznie nie ściągniesz.
kolega kiedyś w roxie ściągał magneto ściągaczem do łozysk chwycił od spodu to się magneto pokrzywiło ;p
ruszać się musi trochę tłok i korbowód.

moim zdaniem to jest przyczepka


racja, żadna laweta to nie jest xD



przymiećrzałem fele i przy okazji zrobiłem fotkę :slight_smile:

tego lwa na feldze jakoś pokaż :mrgreen: żeby widać że peugeot

lew będzie na bia

po całym dniu walki , suka wyszła :slight_smile:

a dzwon jakiś mega kijowy kupiłem bo seryjny po 20k przebiegu nie wyglądał tak źle jak ten po 2-3 k tyś

edit

jak bardzo chcecie to może później zrobię foty ale nie wiem czy jest sens , nowe łożyska kupiłem , i nowy wał :slight_smile: oraz uszczelniacze :slight_smile: , wał się mrozi , łożyska zaraz bede nagrzewał ;p i składam :slight_smile:

czachę posprejowałem (bo malowanie szprajem nie można nazwać małowaniem) bo wtedy byłą troszkę kicha i teraz lepszy połysk wyszedł ,

teraz zanim zaczne składać silnik trochę go poczyściłem , i myśle że postawie go , na 12" juz :slight_smile: , potem dam foty w całości :slight_smile: