TKR stunt opcja (koniec projektu)

oj rudy zobaczysz , nie musisz mnie podpuszczać :smiley:

Jak 4-ro pak to tylko bronka. No chyba, że wolisz Warke w plastiku ( coś w stylu biedronkowego Sarmandzkiego)

chce żebyś napisał napisał , jak skończysz projekt i nie sprzedasz części to wyśle ci 4-ro pak piwa alkoholowego"

kuźwa spam się robi ale w końcu to mój temat :smiley:

wrona napisał:

chce żebyś napisał napisał ,, jak skończysz projekt i nie sprzedasz części to wyśle ci 4-ro pak piwa alkoholowego"

kuźwa spam się robi ale w końcu to mój temat :D



:569: Jak skończysz projekt i nie sprzedasz części to wyśle ci 4-ro pak piwa alkoholowego :569:

Pasuje Wronaż

dziękuje:*

Wrona wierzymy w ciebie, no dobra ja wierze, a taki przemyt piwa jest dozwolony? ;d

ee tam na polski adres mi wyśle żeby taniej było :smiley:

Jest coś takiego że do własnych celów ileś tam alkoholu możesz wysłać/przewieźć przez granicę

Ale konie spamienia bo niezły off-top się tu robi

dobrze prawisz :smiley:

Ja mysle ze wrona jest porzadny i skonczy tego trk jak nalerzy ja jeszze skoncze neosa i latem razem pojeździmy :smiley: ZOBACZYCIE ;D :!: :!: :!:
A co do piwka to najlepsze sa LECHY :!: :!: :!:

karp napisał:

najlepsze sa LECHY



e tam żywca wole ale jak ty tez zrobisz racinga to nie mam z tobą szans bo ty asz minarelke a ja puga :(

Ejj a ja miałem racinga po portingu i nikt mi lechów nie wysyłał :evil: . Ale Wrona wypaliłem z tym browarem dla motywacji

koniec kurw.a spamu o browarach , obiecuje ze jak ktoś coś jeszcze napisze to ma browar w postaci czerwonej cyferki przy profilu

Ja tam lubie Carlsberga :stuck_out_tongue:

Wrona rób ta kupe złomu rób :stuck_out_tongue_winking_eye:



tu się z tobą zgodzę po części , jest to kupa , ale nie złomu , no chyba że plastik może być złomem

wrona napisał:

jak ty tez zrobisz racinga


Nrazie tego nie planuje przez fundusze moze w przyszłosci :lol:

Borek02 napisał:

Wrona rób ta kupe złomu rób ;P

bez przesady ;D Jak go zrobi , a mysle ze zrobi to będzie maszyna konkret ;DD . KIedy masz zamiar zlozyc jak to Borek powiedział " Kupe Złomu " ?xDD

tak jak kondzio94, zapewne wiesz , jestem w tym zasranym UK , i po części go robię myślę że do wakacji skończę optykę a racing po wakacjach :smiley:

tak jak kondzio94, zapewne wiesz , jestem w tym zasranym UK , i po części go robię myślę że do wakacji skończę optykę a racing po wakacjach :D

oo to jeszcze w h*j i jeszcze dłużej , do wakacji to mozesz go rozje*** xDD . Nie no swiruje ;D ej a ty jaki masz jeszcze moto? ;>

Tej po co racing jak nie jeździsz tym wcale prawie ? :573:

Bo to głupol jest :smiley:

Wrona - tak w ogóle to później (za X lat) zamierzasz na stałe wrócić do PL ?

RudY napisał:

zamierzasz na stałe wrócić do PL ?



tak za 2 lata

Jasiu226 napisał:

jak nie jeździsz tym wcale prawie ?



dla pasji

A dlaczego nie kupisz moto w UK ?

Jasiu była już o tym mowa, brakuje mu chyba trochę kasy na drugie moto a poza tym miałby kłopot z transportem tego moto do siebie.