Testy pojazdów

Nie wiedziałem czy najpierw dać tu czy do ogólnego , ale dobra , leci tu

Myśle nad tym aby każdy zrobił rzetelny , test swojego piździła , ale nie tak że moj jest najlepszy i same zalety a reszta niech spada. Wszystko , wady zalety ładne zdjęcia i w miare co będzie pojawiać się nowy porządny test, simon będzie wrzucał go na głową , a na forum damy temat z odnośnikami :slight_smile:

Myśle że może być ciekawie , na forum mamy dużo , fajnych sprzętów , adi ma np rs i jeta mafioz nsr , rudy DT a to na pewno będzie rzadko spotykany test ,
Ja z gó¶y rezerwóje tkr .

Terminu ograniczonego nie ma , myśle że jak nawet test jakiegos nowego pojazdu będzie pojawiał się raz w miesiącu to i tak będzie zajebiscie , potem wymyśle jakiś przykład , według którego MNIEJWIÊCEJ , będzie trzeba się kierować robieniu sprawdźianu moto ;p

A co na to główny zainteresowany - Simon?

Piszcie co wy o tym myślicie bo zanim simon się wypowie… ,ale myśle żę nie będzie miał nic przeciwko , bo to w sumie chyba jedny sposób w jaki możemu mu pomóc odbudować stronę główną, ale jak nie będzie mu się chciało wrzucać tego na głowną , to poprostu to poprostu damy to na forum

Hmm miały już być poradniki miały być testy i inne gupoty ale kupa z tego wychodziła …
Jak będzie się chciało to pisać ludziom to będzie fajnie ale wątpię w to :stuck_out_tongue:
Ja generalnie w jakiś nudny wieczór mógłbym się spleść i napisać co nie co o DeTce :slight_smile:

ja bede z apare tyg w PL to cos sprubuje popisać , bo jak na niego patrze to mam lepszą wene , i druga sprawa to zrbie aktualne foty :smiley: