Telefon.

Ja mam c702 i foty też są bdb.

mam 5800 - polecam, ramka po bokach przy przewijaniu z deczka zawadza ale pomyślcie w ten sposób, że jak telefon spada wyświetlaczem w dół to nie uderza bezpośrednio o wyświetlacz tylko zatrzymuje się na ramce.
Karte pam mam 8gb, ekstra szybko nie chodzi ale bez przesady, da się zyc. W mixach i abonamentach za dobrą cenę nic nie weżmiećsz. Proponuje allegro :wink:

maciekkolo napisał:

jak telefon spada wyświetlaczem w dół to nie uderza bezpośrednio o wyświetlacz tylko zatrzymuje się na ramce.



i co to da i tak wyswietlacz pojdzie się kochać. moj kolega ma lg cookie i jak mu spadl nie na wyswietlacz tylko na tyla czesc telefonu to mu wyswietlacz poszedl. i to niebyla dosc duza wysokosc tylko siędzial sobie w lawce i sobie gral i mu wypadl na ziemieć. ogolnie to ja dotykowych telefonow nie polecam...

no bo to jednak uderzenie przyjmuje cały telefon… taki wstrząs że wyświetlacz może właśnie polecieć :-/
Sony Ericsson T610 jest wytrzymały :mrgreen: Mojemu staremu wpadł do WC i później go mył pod kranem :stuck_out_tongue: i nie chciał się włączyć ale jak wyschnął to wszystko było w normie poza głośnikiem bo się cichszy zrobił tak to wszystko OK i do tej pory chodzi tyle że u innej osoby :stuck_out_tongue:

ja tam jak kiedyś bluze wsadziłęm do schowka a w bluze zawinołem htc dotykowca i jade, staje wyjmuje bluzę pewnym ruchem i tylko się obejrzałęm jak fon poleciał do góry i spadł na beton a mimo to nie ma ani jednej ryski przez to, żadnego pęknięcia a wyświetlacz 100% sprawny :stuck_out_tongue: HTC to HTC a nie jakieś szajsunki;p

To jak tak chwalisz HTC to wypowiedz się o nim coś jeszcze co on tam ma a czego nie ma ?? bo może sobie kupię taki
I jaki model masz bo trochę ich jest … i teraz nawet nie wiem jak coś który wybrać :mrgreen:

no ja mam HTC Touch Diamond
i powiem tak, jak ktoś chce telefon tylko po to żeby mieć, porobić foty i posłuchać muzyki to odradzam dotykowe na starcie :stuck_out_tongue:
ja mam tego starszego diamonda, terasz wyszedł nowy HTC Touch Diamond 2 ma 256 ramu i 512romu więcej niż starsza wersja więc na pewno szybciej będzie chodził :stuck_out_tongue:

ta starsza wersja z tyłu obudowe ma błyszczącą stylizowaną na taki brylant, fajnie się to prezentuje ale w praktyce trochę lipa bo się kanty ścierają… nowsza wersja już tego nie ma problemu :stuck_out_tongue:
drugi problem to bateria tylko bodajże 900więc malutko i fon zależnie od zainstalowanego radioromu i tego jak się go używa trzyma od 1 do 4 dni (mi zazwyczaj 2 całe dni) codziennie 1godz słuchania muzyki trochę zabawy na niektórych lekcjach, trochę sms i włączonym 3g i 2 dni trzyma :stuck_out_tongue: istnieje jeszcze możliwość dokupienia większych baterii ale przez to telefon staje się grubszy i ponoć pojawiają się problemu z GPS bo nadajnik jest pod baterią, mi 2 dni wystarczają osobiście włączam na noc do ładowania rano odpinam a po 2 dniach znów na noc :stuck_out_tongue:
nie ma dużo kabli w pudełku bo do kompa i do ładowarki jest 1 kabel, ładowarka jest modularna jest kostka do której doczepia się kabelek od kompa.
Telefon, ogólnie HTC ma potężne wsparcie w postaci forum XDA, i służą pomocą i tworzą nowe romy, programiki itp ;p

i ogólnie telefon po wgraniu SBP mobile shall i windowsa 6.5 jest szybki bez problemu odtwarza filmy AVI w normalnej rozdzielczości w granicach 600x300 (na kompie pirackie filmy z neta są w podobnych rozmiarach)

Ekran jest w miare duży, czuly i ma zajebiste kolory! byłem w szoku jak zobaczyłem jakie ma piękne kolory i nie widać najmniejszego piksela!

więcej mi się już pisać nie chce ale jestem zadowolony, jest mały, płaski i ładny !
WiFi ma (podczerwieni nie ma xDD)
brakuje mi w nim klawiatury Qwerty ale model HTC Touch Pro to to samo tylko właśnie z tą klawiaturą.
aparat w sumie jak jest widno jest ok a dźwięk na głośniku niestety słabo :<
oryginalne słuchawki są średnie ale dokupić przejściówkę i dobre słuchawki na mini-jack i jazda :stuck_out_tongue:

a jaki byś mi polecił telefon z HTC najlepiej ? :roll: :stuck_out_tongue:

jak chcesz naprawde wypasione fon a cena dla Ciebie nie ma znaczenia to zdecydowanie HTC Touch HD 2 :stuck_out_tongue:
poprzednia wersja czyli HTC Touch HD miała procesor 528MHZ i z odtwarzaniem filmów radziła sobie tak jak PSP czyli bdb a druga, nowsza wersja ma procesor 1GHZ to już w ogóle kosmos także Touch HD 2 to jak na razie najlepszy telefon ze stajni HTC :stuck_out_tongue:

Ciekawe czy go mają w orange… bo jak nie to mogę sobie pomarzyć :-/

Mam okazje HTC Touch do kupienia. Ile takie cos warteż

Czy to ma dotykowy ekran? Patrze w google ma klawe a w aukcji napisane ze dodatkowy rysik :smiley:

http://www.allegro.pl/item808962630.html

Jak sama nazwa mówi “touch” = dotyk :slight_smile:

Nie czytałem całego tematu, ale mogę wam polecić nokię 5800, lub 5530 (to samo co 5800, tylko mniejszy ekran i nie ma GPS) :slight_smile:

a ja mam do was pytanie bo kolega dał mi SE K310i za free tylko że na ekranie nic się nie wyświetla po za tym jest sprawny bo klawiatura się podświetla wibracja jest i głos też jak się włącza tylko że ekranik jest cały niebieski i nie wiem co z nim jest nie tak :-/ czy jest zepsuty czy coś nie łączy :?:

wyswietlacz poszedl

Rozlał się pewnie. Do wymiany.

nic nie widać żeby był rozlany… wygląda na dobry…

Chyba jednak Biore Avile. Ale muszę mieć pewnosc ze bede mogl się podlaczyc pod modem szkoly i z niego kozystac:DD

Avila ma tylko 256 tys. kolorów, coś mało.

Jak ty chcesz się podlaczyc pod modem jak Avila nie ma WIFI?

excent napisał:

vila ma tylko 256 tys. kolorów, coś mało.

Jak ty chcesz się podlaczyc pod modem jak Avila nie ma WIFI?


HTC touch diamond ma 65tyś a mimo to kolory ma piękne ! lepsze niż na nokii n73 co ma niby 256tyś ;p a porównując z nokią navigator która ma 16milonów kolorów wypadają podobnie, nie miałem okazji testować dogłębniej :P

a avila ma wifi tylko w modelu S5230W model S5230 wifi nie ma ;p

Mafioz napisał:

a avila ma wifi tylko w modelu S5230W model S5230 wifi nie ma ;p



taak !. Wlasnie taka chce, ale na allegro takich nie ma ;/ a w plusię nie wiem czy ta wersja ma wifi, w playu tez tego nie wiem.


A jak inaczej mowi się na WIFI?.. Bo w plusię jak patrze fony to zaden nie ma opcji np
WIFI : TAK/NIE


Nie ma czegos takiego ..

cos takiego
Bluetooth: tak
EDGE: tak
GPRS: tak
HSCSD: nie
HSDPA: nie
Sposób połączenia z urządzeniami zewnętrznymi: USB, Bluetooth
Transmisja danych i faksów: tylko dane
WLAN: nie
Wbudowany modem: tak


tylko to jest.. a gdzie wifiż!

[ Dodano: 12-11-2009, 18:44 ]
http://www.komorkomaniak.pl/17740/samsung-avila-z-wifi-lud-na-to-czekal/