Telefon.

ja ci wytłumaczę …
Bo oni mieli WiFi a tamci nie :mrgreen: :stuck_out_tongue:

To nie czaje ;D 7 ma Avile a tylko 5 wifiż

[ Dodano: 04-11-2009, 19:18 ]
No i napaliłem się na Samsunga Avile i juz jest dupa ! … Aparat nie ma flasha ;(

Po kuja Ci flash w TELEFONIE !!! ><
Po kuja Ci aparat w TELEFONIE !!! >
<

Może po to żeby móc zrobić DOBRE zdjęcie wszędzie gdzie chcesz. Chba że się nosi aparat przy sobie, ale to już inna sprawa.

Juz Ci Mowie kochany Rudzielcu :slight_smile: . Aparat w telefonie po 1. Robie duzo zdjec, A Flash bo czesto robie w nocy .

jak chcesz dobry aparat to zakup lepiej sobie jakiegoś sony ericssona będzie dobry aparat i dobry dźwięk :stuck_out_tongue:
z doświadczenia wiem że telefony typu PPC dotykowe, z windowsem czy innym oprogramowaniem z natury nie mają dobrych aparatów ani głośników i dźwięk jest cóż… słaby :stuck_out_tongue:
Ja mam HTC Touch Diamond i głośnik jest słaby trochę a aparat taki se, jak jest jasno to robi ładne zdjęcia w nocy koszmar…
koleżanka w klasie ma Samsunka omieć i to samo co z HTC a kolega ma iphone’a i z aparatem jeszcze gorzej a głośnik to samo.
po prostu tego typu telefony nie są robione do aparatu i muzyki więc jak tyle zdjęć robisz kup sobie lepiej np. sony ericssona c902

A ja polecam, to co mam, czyli Nokie N95 8GB. Ma wszystko, co trzeba =]
I dźwięk dobry, i symbian jest, i gps jest, i wi-fi jest :slight_smile:


Jakbyś chciał pograć na telefonie, to zapomnij o dotykowym - nie gra się zbyt fajnie ;D

Co do ku990: jest to dobry telefon, za dobre pieniądze.
Jeszcze można polecić z tańszych dotykowych: Samsunga Avile i LG Cookie

excent napisał:

Jakbyś chciał pograć na telefonie, to zapomnij o dotykowym - nie gra się zbyt fajnie ;D


zależy na jakim telefonie...
na iphone np. gra się wyjebanie i dużo lepiej niż na tych małych klawiaturkach w zwykłych telefonach tak samo np. w wormsy na dotykowym dużo lepiej albo w heroes might and magic (czy jakoś tak) lub age of empiers w takie gry dużo lepiej na dotykowym się gra a jak nie to są programy które tworzą wirtualne przyciski na ekranie że np. w prawym dolnym rogu ekranu jest przycisk taki i taki :P

Te telefony sa chore ;/ Wytlumaczcie dlaczego w Wszystko Majacym Samsungu Avila jest 3,0 i nie ma flashaż!;/

LOOK IT

Dodam ze chyba jednak chce dalej dobry dotykowy telefon . Czy moze lepiej wziasc jakiegos Se typu c905?

kondzio94 napisał:

Te telefony sa chore ;/ Wytlumaczcie dlaczego w Wszystko Majacym Samsungu Avila jest 3,0 i nie ma flashaż!;/


bo może i ma wszystko a raczej prawie wszystko ale jakiej jakości to inna bajka. ten samsung to po prostu niższa półka jeśli chodzi o dotykowce i pogódź się z tym a jak za taką kase chcesz dotykowy telefon z dobrym aparatem to powodzenia, raczej nie znajdziesz takiego... telefonu dotykowe nie są do zdjęć jak zależy ci na zdjęciach to bierz jakiegoś zwykłego foniacza chyba że dotykowy do lansu ci potrzebny. :roll:

PS Zachowujesz się jakby Ci telefon był potrzebny do lansu między kumplami "dotykowy ekran ale bajer, miliony megapikseli w aparacie a do tego jeszcze diódka która daje mocne światło o jaaaaaa"
a c905 wykracza poza fundusze 150zł xD c902 prędzej :P

Dotykowy który ma wszystko to jedynie chyba SE Satio/Idou ale sobie zobacz jego cenę

Adverion napisał:

Dotykowy który ma wszystko to jedynie chyba SE Satio/Idou ale sobie zobacz jego cenę


nie ma EMS, Windowsa, klawiatury Qwerty
jak dla mnie symbian znacznie ogranicza jego możliwości a PDA bez klawiatury qwert to jednak ogromny minus sam po sobie widzę jak czasem w moim diamondzie brakuje takiej klawiaturki :P
ja i tak bym wolał HTC Tuch HD albo HTC Tuch Pro 2 :P

Tak PS do czego to doszło już komórki typu Acer neoTouch czy HTC Touch HD 2 mają procesory 1Ghz xD

Mafioz napisał:

PS Zachowujesz się jakby Ci telefon był potrzebny do lansu między kumplami

Nie, poprostu podoba mi się dotykowy ekran. ;)

Ale chyba poczekam jeszcze i zostane przy moim zajebistym Se k750i który sam dzwoni :>

kondzio94 napisał:

Ale chyba poczekam jeszcze i zostane przy moim super-ekstra Se k750i który sam dzwoni :>

haha co Ty chcesz, dobry telefon mi tylko wyświetlacza większego brakowało i fajnie piksele było na nim widać xD
lepiej dozbieraj i jak kupować to porządne telefony a nie jakieś tanie dotykowe gówna :P

a ja polece omnie tzn samsung i900 widzialem na allegro za 600kupi chyba ze gdzieś na umowe w play to tez pewnie nieduzo i ma 8gb wbudowane lub 16 + karta pamięci do 16giga ,aparat 5mpx+flash,gps,wi-fi,dotykowy ekran, i ma tyle funkcji ze ja pier…

mateo007, ja widziałem, jak ktoś lubi duże telefony to niech bierze, trochę cegła taka i gruba ta omia i wyświetlacz jest słabej rozdzielczości :stuck_out_tongue: ja mogłęm mieć omieć ale wziąłem HTC Diamond i nie żałuję w samsungu porażką jest też rysik… zwisa gdzieś na sznureczku i rozmawiasz i koło ucha rysik Ci lata -.- w htc rysik jest chowany z boku i htc dużo mniejszy :stuck_out_tongue: jakoś nie przepadam za firmami które chwytają się wszystkiego i produkują wszystko co tylko mogą, samsung od telewizorów, poprzez lodówki, telefony i nie wiadomo co jeszcze :stuck_out_tongue:

a ja z dotykowym ekranem mogę Ci śmiało polecić Nokie 5800 ;p fajny wyświetlacz, nie widać pikseli, aparat fajny z fajnym fleszem, głośny głośnik itp :smiley: wiem bo mam no ale za tą kasę to raczej nie kupisz jej chociaż w playu wszystko możliwe xD

ja kiedyś nokią 5800 się bawiłem w salonie orange, była na wystawie można było się nią pobawić i trochę mi przeszkadzała ta “ramka” wypukła wokół ekranu ale to kwestia przyzwyczajenia zapewne i nie wiem czemu może to jakaś stara wersja była czy coś ale strasznie wolno ta nokia chodziła, zamulała itp xd może soft jakiś stary albo pamięć miała zawaloną na maxa czy coś- nie wiem.
w każdym razie telefonów dotykowych jest bardzo dużo, tylko ciężko dostać jakiś dobry za małą kasę :stuck_out_tongue:

Ramka to tak jak mówisz kwestia przyzwyczajenia ;] i one na tych kartach 8Gb zamulają, ja mam 2Gb to śmiga aż miło :smiley: jeszcze mi się nigdy nie przycięła przez dwa miesiące, jestem bardziej zadowolony od N95-1 :wink:

Ja mam c902 i foty sa nieźle wychodza prawie jak w cyfrowce sredniej klasy, tylko brakuje wifi w nim takto bym mogl na lekcjach siędzec na necie xDD