Tatuaze

Mam pytanie orientujecie się jaka by byla cena tatuaza na cale plecy bialo czarnego ?? :smiley:

30groszy razem z gumą owocowa :stuck_out_tongue:

od 300 w górę.

od 300 w gore czyli +/- w ilu bym się zamknal? ma byc duzy rysunek i na gorze napis

Danielson to idź i zapytaj a nie temat zakładasz

a tak apropo ja zamierzam zrobić se tak r1 na całe plecy :smiley:

Danielson, w studiu - profesjonalnie około 500-600 zł. Na nielegalu u mnie w domu 299 :smiley:

ja tez chce moto. Wlasnie nie ma studia. Chce poprostu wiedziec orientacyjnie. Carmen nie oplaca mi się do ciebie jechac chyba ze wpadniesz i mi zrobisz :smiley:

Mam co robić w domu, sorry :stuck_out_tongue:

a tak poważnie robiłaś kiedyś tatuaż??

Najlepiej to znajdź kogoś kto dziara, i się zapytaj, bo tutaj - za przeproszeniem - gówno się dowiesz. :roll:

Patrico, właśnie ze się dowiem bo Carmen pomaga w studio :smiley:

wrona, przez całe wakacje miałam praktyki w studiu. a w domu mam własną maszynkę.

oo a zrobiłaś sobie jakiś tatuaż??

Carmen, jakie to studio? Możesz pokazać jakieś odręczne swoje prace?
Ktoś dał się dziarać 16 latce?

Carmen napisał:

wrona, przez całe wakacje miałam praktyki w studiu. a w domu mam własną maszynkę.


to pewnie sobie coś wydziarałaś już xD

tak wgl według mnie robić moto na całe plecy to trochę głupi pomysł, ale Twoje plecy ;p
potem Ci się odwidzi, przestanie podobać i bd przechodził męki żeby to usunąć ;p
zrób sobie małe moto na barku czy gdzieś i bd gites ;D

Patrico, tak dał. Nigdy nie chwalę się ile mam lat. Ale wcześniej skończyłam kurs, podczas którego pracuje się np. na sztucznej skórze, tzw. “implantach”… łapieszł

wrona, sama nie, bo było by mi niewygodnie. Ale mam dziarkę :slight_smile:

Mafioz, masz rację :wink: Daniel/ Wronuś najpierw lepiej przemyśleć tattoo 15 razy, niz podjąć decyzję której się bd żałować.

Juz od roku o tym mysle. Chce moto taki obrazek koles co lacza pali z lewa w gorze.
Ja wiem o carmen tatuazu i nie powiem ! :smiley: ha

A to jest moje studio : http://www.studiotatuazu.pl/index.html w galerii kilka prac jest moich :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=-7SKOeA0LfA 0:37 :stuck_out_tongue:

Ten jest mega