Tarcze ingildo

Kiedys szukalem kilku części do Fabii tak z ciekawosci jak można stuningowac auto i natrafilem na takie cudo: http://www.moto.allegro.pl/item774901102_moman_indiglo_skoda_fabia_i_felicia.html . Jak widac efekt jest miazdzacy w porownaniu do seryjnych licznikow ale czy do skuterów cos takiego można dokupic? Chodzilo by mi o same tarcze a nie caly zestaw jak KOSO proponuje za niebagatelne pieniadze. Skuter to Aprilia Rally LC, licznik taki sam miala SR z poczatku produkcji na swiatlach soczewkowych.

żadna firma tego nie oferuje bezpośrednio do twojego skutera , ale zeskanuj im swoją tarcze wyślij fotę i zapytaj czy byli by w stanie zrobić takie coś na podstawie owego skanu , zapewne wybulisz trochę więcej , bo będzie robione na zamówienie i pamiętaj o inwenterze 60zł ale w 250 zł byś zmieścił , ale powiedz sobie czy wartość nie lepiej kupić jakieś wario??
albo pobawić się z diodami ?? wiadomo że nie uzyskasz takiego efektu ale mnie i tak było by szkoda kasy

Wariator mam, zreszta to ma byc zrobione profesjonalnie a nie jakas lipa, proszę nie mowic ze kup cos innego np wariator itp bo zamierzam optycznie dopicowac skuter aby się odroznial. A na mechanike w swoim nie narzekam, podstawa jest zrobiona (przeniesienie napedu).