tak strzela w tłumiku

witam mam taki prioblem bo jak odpale katane to tak jej cos odpiernicza i tak strzela w tłumnik jak miałem go bez koncowki(bo to sportowy jest) to mi ogien leciał czasem s rury i tak głosno wtedy strzelał a teraz mam koncowke i tez tak jak by strzela cos ale juz niema ognia no i niewiem oco tam moze chodzic nie ze na wolnych obrotach strzela tylko tak trochę dodam gazu to czasem strzeli i nieiwem oco tam chodzi

może być przez regulacje gaźnika choć ja bym stawiał że zapłon coś walnięty ;/

przerywa ci jak jedzieszł?

jak zimny jest to przerywa ale to chyba normalne ale nie ze odpale i ruszam sobie od razu tylko musi chwilke pochodzic bo task to zgasnie jak mu dodam gazu zaraz po odpaleniu

Jak u mnie wydeszek trochę poleżał te też się tak robiło, nie rozwijał v-maxa, strzelało i dusiło go, ale później się przepalił.

ja ,oa;e, za mala dysze w gaźniku to tez strzelalo raczej regulscja gaźnika

a kompci fest z wydechu na zimnym ? Jak tak to za dużo benzyny jest, i trzeba przeczyscic gaźnik, filtr , i ladnie go ustawić
jak prawie nic nie kopci to dostaje za duzo powietrza to gaźnik do czyszczenia, ustawienia, no i sprawdzenie ewentualnie czy nie ciągnie lewego powietrza ( czyli wszystko rozebrać, wlożyć nową uszczelkę na kruciec ssacy, ladnie poskrecac i gitara …

jak nie pomoże to zapłon się “zepsuł”

heh mam ten sam problem znaczy się miałem , moduł był walnięty bo czasami iskra była przerywał , a z tego co wiem mamy te same sliniki , więc sprawdź czy fajka przebić nie ma

moze swiecaż Mialem tez tak jak mi sroby przy akumulatorze zardzewialy przeczyscilem je i bylo git juz

SemirGerkhan napisał:

moze swiecaż Mialem tez tak jak mi sroby przy akumulatorze zardzewialy przeczyscilem je i bylo git juz



rozjebało mnie to bez kitu co ma aku do tego jak motor chodzić?!!

JacoPL napisał:

a kompci fest z wydechu na zimnym

ale tylko na zimnym ale nietak strasznie kopci

mr.Jeremy napisał:

moduł był walnięty

niechcersz kupić odemnie mam nowy cewkomoduł z gwarancjąitp jak co to pisz :D

siwy_fact napisał:

SemirGerkhan napisał:

moze swiecaż Mialem tez tak jak mi sroby przy akumulatorze zardzewialy przeczyscilem je i bylo git juz



myble bybleło mnie to bez kitu co ma aku do tego jak motor chodzić?!!



wiesz mi masa wtedy nie laczyla przez tą rdze i dlatego wtedy bylo cos z elektryka

SemirGerkhan napisał:

siwy_fact napisał:

SemirGerkhan napisał:

moze swiecaż Mialem tez tak jak mi sroby przy akumulatorze zardzewialy przeczyscilem je i bylo git juz



myble bybleło mnie to bez kitu co ma aku do tego jak motor chodzić?!!



wiesz mi masa wtedy nie laczyla przez tą rdze i dlatego wtedy bylo cos z elektryka




Ja jeżdżę bez akumulatora o nic mi się nie dzieje podobnego

mateo007 napisał:

mr.Jeremy napisał/a:
moduł był walnięty
niechcersz kupić odemnie mam nowy cewkomoduł z gwarancjąitp jak co to pisz



sam już kupiłem moduł ;p

zobacz czy nie masz dziury na kruccu ssacym (odkrec go od gazora i od bloku sil., powyginaj we wszystkie strony i popatrz na laczeniach) wiem bo mialem cos podobnego…