Tablica - Kocham policję i prędkość

Cześć. Wie ktoś gdzie można kupić takie coś? :smiley: I na czym to polegaż Czy policja może wstawić za to jakiś mandatą Można tylko z tym na zloty jeździć? Jak to się zdejmuje, to naklejkaż

na allegro takie cus sprzedają… piszesz do nich jaki napis chcesz a oni ci takie cos zrobią. :wink:

ja kupiłem takie cos kiedys i to bylo plastikowe a napisy to zwykłe naklejki :d

i chyba trza to pojechac bezbarwnym bo te naklejki szybko mi się zdarły :wink:

fakt ze kupiłem te najtansze za 10zł a były lepsze :wink:

poszukaj na allegro

edit : nazwa tematu jakas taka… :roll:

trochę głupi temat ale niech ci będzie, poszukaj na allegro, wątpię że wlepią ci mandat , ale musisz też mieć swoja oryginalną tablice a to ni jest żadna naklejka tylko normalna tablica ale nie rejestracyjna oczywiście

http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=&from_showcat=1&category=18607
Tam se poszukaj :stuck_out_tongue:

Są gdzieś osobne aukcje z tymi śmiesznymi tekstami - nie trzeba do nikogo pisać :slight_smile:

Mandatu za to nie dostaniesz(chyba:/) o ile będziesz miał swoją (normalną) widoczną … A tą gdzieś wyżej albo coś :slight_smile:

Ciekawe czy jest zrobione takim sposobem na magnes ;D ale i tak w czasie jazdy tablica musi być widoczna więc lipa z tym ;/ Nie ma chyba co ryzykować?

Rilazo, weź czytaj trochę ze zrozumieniem…

Rilazo napisał:

Ciekawe czy jest zrobione takim sposobem na magnes ;D


takie rzeczy są na auckjach zapisane…

Rilazo napisał:

ale i tak w czasie jazdy tablica musi być widoczna więc lipa z tym ;/ Nie ma chyba co ryzykować?


RudY napisał:

Mandatu za to nie dostaniesz(chyba:/) o ile będziesz miał swoją (normalną) widoczną … A tą gdzieś wyżej albo coś


CZYTAJ KURDE!

zamykam, wszystko zostało już powiedziane.