Szybki Projekt Aeroxa

Tak więc ponownie kupiłem roxa :smiley:
Dałem za niego 1300zł (zarejestrowany itp.)

Rocznik: 2000
Silnik: Sprzęgło malossi fly, Porting, Stożek E5, sprężyna jakaś sport


Plany:

Stelaż od Grzeska, crashpady od Arcziego, Polerka ramy (tylko w miejscu trójkątów), polerka felg (odnowić)

Fotki jak dojechałem nim do domu:





W międzyczasię zamówiłem amorek na tył gazowy za 65zl:


Polerka:




Fotki na dziś (czasza dolna, górna, grill, boczki 250zł)







janik powiedz mi czemu wszyscy wywalają te trójkątył?

pewnie dlatego że przy glebie się łamią :stuck_out_tongue: wiem coś o tym :stuck_out_tongue: :smiley: i są że tak powiem dość kruche :stuck_out_tongue:

Jeżeli na chodzie to gratuluje zakupu… Do stuntu będzie bardzo dobry :slight_smile:

Rox skończony w 99% :slight_smile:

Jeszcze tylko:
Założyć gianelkę
Regulacja
Odebrać pług
Założyć stelaż (ściągnąłem bo nie miałęm czym boczków naciąć)












zajebiście wygląda, cudownie ;]
a polerka to jest cycuś

janik ale ty udzielaj się na forum , a nie przyjdziesz pokażesz roxa i zadowlony :slight_smile:

a tak z ciekawosci który to już twoj rox ??

3ci :stuck_out_tongue:

1 poszedł na części, 2gi był kupiony wczęściach i na części poszedł

Na tego zarobilem w 3miechy i nie oszczędzałem kasy tylko to co zostało dziennie to wkładalem w roxsia.

Dla wiadomosi : Rox w poniedzialek idzie do innego właściciela za 3500zł :slight_smile:

Kupie coś do remontu większego i będzie :slight_smile:

głupek xD Ale 3500 do dużo, udało się ;D fakt wygląda ładnie ;d

Rox sprzedany. Nie zamykajcie tematu bo bedą fotki jak go ogarnie ładnie koleś :smiley:

Poszedl za 3400, bo niestety jak to rox, przy kupcu zacięła się kopka, potem działała ale z 15 razy kopałem żeby odpalił :smiley:


Jutro ide do kumpla po roxa 2005rok, malossi sport, yasuni z, gax 17,5. za 2 tysię :smiley:
będzie trzeba zmienić stacyjke (bo kluczyk zlamany w środku) i łożyska na wale :smiley:
Pośmigam, pomaluje i sprzedam ze sporym +++ ;]

walony farciarz …:confused:

To ten rox, którego kupiłem za 2000zł :smiley:

Okazalo się że cylinder do szlifu, wal i łożyska ok.

Stary rox zabła

Tak po zable, ale wymienione części silnikowe, z tego co sprawdźiłem to tylko malossi sport do 1wszego szliwa :stuck_out_tongue: Ale za 2 kola to nieźle. hahahah sprzedałem roxa tego co worklog jest pmaranczowego.

I minęło 3dni kolo pisze ze go chce oddać i mam mu kase dać, jak on rozbierał cylinder i potwierdzi mi to mechanik to mam bez lipy czy kase mu mam oddac ahahahaha ?

na jakiej podstawie cche ci oddać tego roxa ??

właśnie. Rozwiń to :smiley: :573:

Nic mu nie oddawaj, widział co kupuje

Pierdzieli że mu woda leje że tlok przytarty Wiem olalem, minelo juz 4 dni od zakupu, a niby jest cos takiego w pl prawie ze do 3ch dni można oddac :slight_smile:

Ale paragrafka w umowie jest:
kupujacy zapoznal się ze stanem technicznym i nie będzie mial zadnych rozczen wobec sprzedajacego.


sorka za brak znakow pl ale pale szluge. :slight_smile: