Szukam team'u.

Witam , Szukam teamu który bierze udział w Pucharach Wyścigów PZM który jest sponskorowany i szuka kierowców. Zapoznałem się z regulaminami PZM. Lecz potrzebna mi jest Licencja i Certyfikat PZM. (Jeśli zły dział to sory :))
Kontakt: gg:638135 mail: sg1995@op.pl ew. tel. 791993310

Hehe :stuck_out_tongue: Zły adres kolego, powinieneś raczej szukać i składać swoją ofertę bezpośrednio w temach. A naleźć je, to żaden problem :wink: Jeżeli chcesz brać w nich udział, to żeby cie wzięli do teamu, to musiałbyś mieć jakikolwiek dorobek sportowy w tej dziedzinie :wink:

hmm…
Więc co zrobić ?
Do jakiego teamu się zapisać ?
Jestem początkujący w tym lecz skuterami się już poruszam dosyć długo.
w wolnych chwilach ćwiczę jazdę i nawet dobrze wchodzę w zakręty ;p :slight_smile:
pomóżcie … :slight_smile: :roll:

WTF? dwóch to samo pytanie zadaje?!

Trzeba popytać po teamach, czy nie potrzebują kierowców, rozesłać listy motywacyjne i czekać Grzecznie na odpowiedź.

nie zdziwił bym się jak by to był kolejny norvid który zapomniał się przelobować albo co :smiley:

Psajdak, ty chcesz smiagac w PZMie na Huuraganie?;>

Jakby go przyjęli tato by coś kupił innego :slight_smile: No i “sponskorowany” to by pewnie jakaś kasa na tuning była itd. :mrgreen:

O ile mi wiadomo, to na początku trzeba własnym sprzętem polatać(przygotowanym), zaliczyć jakieś amatorskie zawody(muszą cie zauważyć łowcy talentów) i dopiero można zacząć starać się o przyjęcie do jakiegokolwiek teamu. Wiem bo kolega w klasie 600 latał swego czasu.