szaleje wskazówka obrotów

Mam problem z moim romecikiem :frowning: Więc gdy dodam gazu wskazówka obrotomierza idzie w góre i tak przerywa opadnie dalej do góry i tak w miare dobrze działa do ok. 7 tys obrotów. Powyżej to raczej spadnie na zero i dopiero gdy zmiećjsze obroty to wróci na swoje miejsce. Wczesniej było ok być moze kable nie łączą? Czy to cos innego?

Sprawdz swiece :slight_smile: I filterek wyczyśc - standardowe procedury

ta ale to raczej nie to bo jakby swieca albo filtr to by cały przerywał, a o to chodzi ze silnik chodzi wszystko dobrze nie przerywa tylko obrotomierz pierdzieli :slight_smile:

sam obrotomiećrsz się pierrddoli , a jak jest na linke to linka się moze ukręca

z tego co widziałem to jest elektrczny bo kable idą do niego

powiedz mi jedno. Crs supermoto ? jak tak to tam normalne ze czasem skacze 1-2 tys gora dol :smiley: mialem 125ccm i wiem co to za bol ;]

Ta tylko ze mi cały cza chodził idealnie dopiero teraz zaczął wariować czyli cos go boli…

Wybacz że to powiem ale niestety dzisijeszy romet to nic porządnego i to normalne ze mu się tak odwiduje :slight_smile:

Na szczęscie nie było źle. Wykręciłem zegary okazało się ze ogłączył się kabelek. Był lekko przyczepiony więc trochę łapał ale przerywał. Podłączyłem go jak ma być i jest ok wszystko działa :slight_smile: