Sym symphony st125 po dodaniu gazu podnosi się silnik

Witam, nie dawno nabyłem sym symphony st 125 i rzecz w tym, że po dodaniu gazu podnosi się cały silnik dość mocno, nie zauważyłem w żadnym innym skuterze takiej przypadłości a jestem dość zielony w tym temacie, pytanie moje brzmi czy tak powinno być bo być może ten model tak ma jeżeli nie to w czym może być problem?

tzn że co ci sie podnosi i gdzie?

Po prostu przy ruszaniu po dodaniu gazu cały napęd się podnosi do góry, z jednej strony wygląda to jak by jakieś mocowanie puściło? No chyba, że tak ma być

wybacz ale ja jestem idiotą i nie umiem sobie wyobrazić co ci sie tam podnosi do góry.
Silnik jest zawieszony z przodu na osi mniej więcej tam gdzie ta twoja niebieska kreska przecina ten czarny plastik po lewej a z drugiej strony stoi kołem na ziemi.
Wiec co ci sie podnosi? Koło ci zaczyna fruwać nad ziemią?

o to mi chodzi, nie wydaje mi się to normalne, przynajmniej nigdy nie widziałem, żeby przy ruszaniu u kogokolwiek się coś takiego działo jeżeli się w tym momencie ośmieszam to przepraszam temat do zamknięcia

owszem. na moje oko masz coś nie tak z zawieszeniem silnika w ramie

Okej, tak właśnie myślałem, że nie jest to normalne na pierwszy rzut oka nic nie widzę dziwnego ale w przyszłym tygodniu będę go rozbierał to zwrócę uwagę