SyM RED DeVil

Hi dzisiaj wyciągnąłem Sym’a po 2letniej przerwie po zatarciu jest to sym red devil 1999 r mniał ciężkie życie ponieważ kiedyś się zajarał i wszystkie plastiki w okolicy cylindra spaliły się i ich niema .
Plany są niezbyt duże chcę zostawić tylko przednia czachę, elektrykę jak najmożliwiej schować i ładnie pomalować ramę [chyba na czerwono] ale to wszytko gdy uruchomię silnik muszę dać do szlifu cylinder kupić tłok + cewkę [w cpi mam od niego ;p]
tuning :
jest jakiś sportowy komin

fotki :



haha, naprawdę się spalił?

Czyzby stunt psiak się szykowal?? :smiley:

no tak ale jeszcze potem jeździł zobacz sobie jak plastik był dorabiany siatka i żywicą ,filtr ,wentylator

edit :
stunt psiak cos w tym rodzaju ale on jest długi i ma bak pod nogami

A jaki byl powod spaleniaż ktos podpalil czy jak ?

nie sam się zapalił jakoś koło cylindra

WOW jak ? podczas jazdy czy jak ?? To jak będzie stunt pies czy nie ?

nie wiem jak chyba podczas jazdy po górach w Austrii a jak zrobię silnik to zobaczę co i jak

To juz go takiego kupilesą

nie brat spalonego 4 lata temu kupił i robił go praktycznie od nowa plastiki z żywicy były itp jeździł 2lata pod koniec off road i ‘‘plastiki pogubiły się’’[plastiki z żywicy] xD [tłok 3 razy wymieniany ] i 2 lata stoi

no trochę to niezafajnie teraz wygląda, ale jak mowisz dopracujesz go ;p

graty ze robisz syma i nadkole do cpi xD

nadkole dzisiaj maluje podkładem w cpi ale co do syma to muszę zamówić tłok i niewiem jaki muszę z allegro bo na R&P ani S&C nie maja większych rozmiarów do szlifu
a wiec:
http://moto.allegro.pl/item654956010_tlok_honda_dio_tact_kymco_sym_wymiary_do_szlifu.html
jeżeli ten to jaki to po którym szlifie?
czy ten ?
http://moto.allegro.pl/item674450958_tlok_honda_dio_50cm3_tact_kymco_sym_i_szlif_39_25.html
http://moto.allegro.pl/item674451572_tlok_honda_dio_50cm3_tact_kymco_sym_iiszlif_39_50.html
są to tłoki z okienkamiż

A i jak rozpołowię kratery to jakieś uszczelniacze czy coś nie pójdą? poza uszczelka :stuck_out_tongue:

po którym szlifie nikt ci nie powie… Musisz zrobić szlif zmierzyc sr. srodka i taki kupić tlok… A co do rozpolawiania można dac silikon

jak masz teraz oryginal cyl który nie mial robionego szlifu to bierz tłok 39,25mm na 1 szlif
a jak rozpołowisz kartery to musisz wymieniłeś simmeringi na wale

nie, przecież jak dajesz cylinder do szlifu to zanosisz od razu z tłokiem i koles na wymiar tłoka ci wyszlifuje cyl, wiec nie wprowadzajcie go w błąd,

co do tłoka to wez na drugi szlif bo masz pewnosc ze cylinder wyda na ten rozmiar, a tyle samo płacisz za szlif na 1 czy 2

Stan sym’a :


Jak małować ramę ?
1.rama-czerwono -kratery carno
2.rama-czarno - kratery czerwono
3.podajecie swoje propozycje [ różowy nie wchodzi w grę :p]





Co myślicie o sportowych dyszach Keihin ? xD

opcja 1 :)) będzie najlepsza

Też jestem za opcją pierwszą :smiley: A te plastiki co się spaliły będziesz kupował czy dorabiał ? :slight_smile:

ja również za 1 opcją

no i nie kratery a kartety :mrgreen: :mrgreen:

karteRy ! >_< / RudY

Pierwsza opcja… A co z plastikamiż? beda czy jednak nie ? dysze jak dysze dasz wieksza zwiekszy się spalanie i moze osiagi :wink: