SYM Fiddle 125 - Szyba i kufer

Ja latam o poranku i wieczorem, więc już pod kocykiem :-))) Jak założyłem średnią szybę do kymco Agility City, to zauważyłem dwie zmiany:
1. przestało dmuchać na klatę;
2. ale zaczęło mocno huczeć w kasku (szyba skierowała pęd powietrza w otwory wentylacyjne i pozamiatane).
*
Kocyk założyłem, bo miało lać... a tu piękne słońce... Ech, ale nie będę narzekał na ładną pogodę :-)))

No trudno. Ta mała szybka pewnie zadziała podobnie do tego, co napisałeś o KACu. Szału nie będzie ale trzeba to sprawdzić:) 200zł to nie majątek. Nie chcę wielkiej patelni przed oczami. Tak czy siak, robi się coraz chłodniej i jak będzie mi zimno to wsiądę do Hondziawki i już:)

pany, styknijmy sie jakoś bo nas śniegi zastaną...
Wódz plemienia chyba już nie jeździ kosić co weekend na włości t może jakoś weekendy realniejsze?

Jeszcze niestety jeździ... poprzedni weekend był wypadkiem przy pracy. W nadchodzący mnie nie ma - jak zwykle :-(((
*
Niestety im dalej w las, tym będzie słabiej. W październiku małolaty przeprowadzają się do świeżo zbudowanej chaty, trzeba im pomóc się przeprowadzić i zainstalować w nowej rzeczywistości. Potem doprowadzić do stanu używalności stare mieszkanie, bo chcemy je wynajmować - czyli weekendowe remonciki... a gwiazdka tuż. Do tego jeszcze postanowiłem się zająć swoim rosnącym tyłkiem, więc i na hamburgery szlaban, ewentualnie... lemoniada :-(

Heh życie:-) Jakoś dziwnie z wiekiem doba jest coraz krótsza itd:-)

Rośnie grono ludzi, którzy coś od ciebie chcą i nie możesz im powiedzieć, żeby sss... sobie poszli.
To znaczy możesz, ale nie wypada :-)

tyam. totalny brak asertywności :)

Może, ale grono i tak rośnie. Najpierw człowiek był:
sam dla siebie;
potem dla siebie i kobiety;
dla siebie, kobiety i dzieci;
doszła chora teściowa;
posypali się zdrowotnie rodzice;
doszedł wnuk...
A młodzi nie powiedzieli ostatniego słowa... :-)
*
To ^dla siebie^ jest mocno wypychane :-(((

Jest mała szyba na pokładzie:-) Przejechałem się i mogę powiedzieć że jest tak jak przewidywałeś - Zulus... Po klacie przestało wiać. Trochę poprawia komfort jazdy.

Ale też bardzo fajnie wygląda. Fajny ten Fidelek, podoba mi się, ma to coś. Klasyk :-)

Panie Ufo , a gdzie Pan kupił tą szybę? Mógłby Pan wrzucić link do stronki sklepowej.

Kupiłem u tego człowieka z allegro. Ogólnie to była dobra okazja, bo szybka była w zestawie z mocowaniem. Są do kupienia jeszcze dwie sztuki, większe ale chyba bez akcesoriów do jej instalacji:
http://allegro.pl/szyba-owiewka-sym-fidlle-ii-i6220275882.html
http://allegro.pl/szyba-owiewka-sym-fidlle-ii-i6220274734.html