Swap p/g.

Witam. Czy do skutera 4t podejdzie silnik od piaggio/gilera 2tą Bo słyszałem ,że p/g mają dolne mocowanie a i czy z elektryki będzie coś przerabiać?Jak ktoś się zna to bym prosił o jakąkolwiek pomocc.

Podejdzie bez problemu tylko całe mocowanie musi być z piaggio i musisz mieć cewko moduł od piaggio i to wszystko nic więcej nie potrzeba ;p

a za ile taki silnik na chodzie jestą A mocowanie za ile? I jakie mocowanie

[ Dodano: 30-08-2011, 19:50 ]
A iskrownik mam się podłącza normalnie jak w 4t to samo?

kupujesz silnik z osprzętem cały to wszystko a ile kosztuje to nie wiem koło 1000 zł pewnie to wszystko może trochę mniej a żadnego iskrownika nie podłączasz tylko kupujesz silnik z cewko modułem ;p

dobra tylko takiego na allegro nie ma. Są bez osprzętu za 400-600 zł. I co to ten cewko moduł bo nie wiem.

[ Dodano: 30-08-2011, 20:48 ]
pomoże ktoś znaleźć cos ciekawego ? I jak podłączyc elektryke . I co z olejem. Prosto w bak?

cewkomoduł jak sama nazwa wskazuje to cewka i moduł w jednym pierdołku. ty masz pewnie osobno cewkę i osobno moduł zapłonowy a tu jest wszystko w jednym.

ja pierdziele. To zamiast modułu i cewki muszę dać cewkomoduł? Czy ja się w tym połapie. ;/
A widzi/widział ktoś jakąś ciekawą oferte silnika na necie?

[ Dodano: 31-08-2011, 16:04 ]
Mam 1300 zł. na swapa . Powinno wystarczyc?

Zastanów się pierw czy masz odpowiednią wiedzę, żeby chwytać się za coś takiego …
Bo z tego co widzę będzie Ci ciężko.

Podszkol się, poczytaj, zainteresuj się w temacie, a potem się za to łap :wink:

1300zł starczy

Starczy to jest wiem :smiley:

1300 zł wystarczy spoko. Ale nie baw się w to ! kup od razu coś markowego i tyle…

wole zrobić swapa, jedyny problem bede miał z elektryką jak już. A kasy na nowe moto nie mam.

masz 1300 za swojego wezmiesz 1300 i juzż masz ;d

kondzio94 napisał:

za swojego wezmiesz 1300 i juzż masz ;d


Nie weźmie :P

no właśnie , nie wezme, A Swapa umiem zrobić . Kupuje silnik od gilery runner ;d

Sie okaże czy umiesz :slight_smile:
Czemu uważasz, że umiesz jak jeszcze nie robiłeś ? ;}

silniki rozbierałem i składałem ok niejednokrotnie to zmienić silnika nie dam rady?

W sumie to nie jest trudne, ja mysle ze dasz rade, trochę trudniejsze będzie z elektryka a reszta to latwo ci pojdzie a i jak będziesz juz robil to rób LC

Lc kupuje. Tylko muszę chłodnice dorwać jeszcze. Silnik jest od razu z cewko modułem to tylko kable przełoże .

i elektryka łatwa jak jest cewko moduł trzeba być debilem żeby nie podłączyć kabelka pod kolor …

no … jeszcze tylko zczaje jakie kable gdzie się podlacza to mi jeden debil namieszał.

2 albo 3 kable idą od silnika już nie pamiętam dokładnie a jeden czarny podłączasz pod masę i to wszystko