SWAP junak M11 cafe na 500cc - Warszawa warsztaty

Cześć,

Jestem posiadaczem Junaka m11 cafe z 2020r. Aktualnie robię uprawnienia na kategorię A i docelowo chcę zmienić motocykl (a w zasadzie dodać mu mocy) - stąd ten wpis.
Ponieważ polubiłem swoją 125-kę ( w zakresie ergonomii, prowadzenia, ogólnie wyglądu), chętnie pozostałbym przy niej ale zwiększyłbym jej moc poprzez przekładkę silnika z czegoś większego (tak do 500/600 cc).
Interesuje mnie legalny swap z całą ścieżką zdrowia (diagności, wymiana dowodu jeżeli jest konieczna itd. - bez partyzantki).
Czy szanowni forumowicze macie do polecenia jakieś warsztaty na terenie Warszawy / Mazowsza, które zajmują się profesjonalnie takimi zmianami? Może przy okazji orientujecie się, jaka byłaby cena takiej wymiany (mam na myśli zakup silnika, usługę mechanika, pewnie elektryka) - chodzi mi o rząd wielkości w tys.

dziękuję i pozdrawiam,
Marcin

nikt ci tego nie zrobi za kase którą zaakceptujesz + kompletnie nie ma to sensu. Gówniana rama tego motorka nie utrzyma silnika o mocy większej niż taka z suszarki do włosów i jego gówniane hamulce nie pozwola tego zatrzymać. Każdy kto robi to “profesjonalnie” to “profesjonalnie” ci to odradzi i nie przyłoży do tego ręki - bo tak nakazuje etyka zawodowa i zdrowy rozsądek.
Taniej, bezpieczniej, szybciej, skuteczniej jest kupić motocykl z większą pojemnością.
Natomiast każdy Jasio ze spawarką w szopie wspawa ci tam lepiej lub gorzej każdy silnik z mocowaniami - jaki sobie wymarzysz. I wcześniej lub później to sie marnie skończy (raczej wcześniej).