suzuki ts 80x ciecz co o nim wiecie?

Dobra bez zbednego gadania. Moge wziasc za marny grosz 500zl wizualnie bdb nowy cyl dokupić trzeba tlok i do zarejstrowania. 91 rok w cieczy juz ale jeszcze nie na tarczy. To tak jak to się sprawuje tzn trwalosc silnika dostepnosc części itd wyglad wyrabane jak co.
Ogolnie ma to służyć do latania na kole i do jazdy np do sklepu bo bulki. Moze ty rudy cos wniesiesz do tematu :wink: silnik jak mowilem 80ccm ciecz 6 biegow czy ten “najmocniejszy”

ja coś wniose do tematu , a najlepiej to niech damian coś napisze (zagląda tu ale raczej nie pisze) co prawda on ma ts 125 , a nie 80 , z częsciami wiem że chyba problemu nie ma , co do mocy szału się nie spodziewaj , bo 125 ma tylko chyba 22 konie czy coś takiego , ale ogólnie sprzęt bym ci polecił , fajnie się nie tym smiga :slight_smile:

no tez z wygladu źle nie wygląda (to nie ten z okragla lampa tylko juz ten z kwadratowa cos pod dt lc2) silniczek w cieczy, tylko np tloka nie mogę nigdzie znalesc ;/ moze się ktos orientuje czy to ten sam silnik co w rg 80 i czy pasuje tlok od rg?? bo jeśli tak i ktos jeszcze powie ze dobry zapierdalacz to wezme. Dodam ze mieszkam zamaistem 1km do asfaltu, do szkoly jezdzic nie bede bo 30km jedynie 8km do laski i na kole poaltac to wszystko. nada się to ?

Danielson napisał:

nada się to ?



tak

dobra to wiedzialem wczesniej. ale co z częściami od rg80 pasuja części silnikowe ? to ten sam silnik? a moze podobny? jak to jestą

Witam, tak jak Wrona napisał jestem szczęśliwym posiadaczem Suzuki TS125X osiągi …hmm myślę, że ta moja 120 chyba pojedzie :lol: też mam LC, 6 biegów. Tylko ja mam starszy rocznik bo 86r. i jak na ten rocznik to zapi erdala ładnie może to też być dlatego, że siedzi w nim tłok wossnera, który wsadził poprzedni właściciel. Sprzęt polecam nie będziesz żałował. A jak będziesz chciał kiedyś sprzedać to chętnie wezmę od Ciebie na części.

Jeśli jakieś pytania to wal.
Co do tego tłoka od rg80 to nie mam zielonego pojęcia.

to jeszcze mam pytanie do ciebei czy jakieś lagi do przodu na tarcze się da wsaddzic? jak tak to od czegoś. no i na co zwrocic uwage biorac to ;]

Danielson, powinnoo się dac , kupisz jakis przód od sendy , itd ale to bede duuuuże koszta

nie no chodzi mi np od dt80 czy cos :wink:

hmm… na co zwrócić uwage… na to samo jak przy zakupie każdego motocykla.

Ja również mam bębny dają one jeszcze rade… jakie lagiż nie wiem nie ćwiczyłem nic jeszcze z lagami chociaż myślałem nad tym ale to jest taki rocznik że nie bede ładował siana. :smiley:

mam w planach tylko zmiane kiermany pomalowanie i zostanie tak jak jest na pamiątke jako pierwsze moto. :smiley:

więc nie wiem ciężkie pytanie dałeś bo nic absolutnie przy nim nie robiłem jeszcze . :slight_smile:

Danielson,

da rade ale jak mówiłem koszty będą ogromne

Danielson,

da rade ale jak mówiłem koszty będą ogromne

a ok ok myslaem ze to ma jakieś sprawyna ktore trzeba dokladniej zwrocic uwage. w koncu jestees uzytkownikiem wiec myslalem ze o takich rzeczach wiesz. moze podzucisz mi jakis sklep z częściami do ts’ek ?

jak w każdym motocyklu rama itd… ja kupiłem od znajomego. :slight_smile: co do sklepów to nie znam nawet żadnego bo naprawde mam ts od wrzesnia i nie mialem z nia zadnego problemu . :slight_smile: nic nie musialem jeszcze kupowac, ale jakby co to allegro ogarniać trzeba.;d

nie ma na allegro ;/ i cos mi nie pasuje bo 80x byly produkowane do 89 roku a ten jest rok 91

to koleś sobie w kulki wtedy leci.

a czego dokładnie szukaszł tłoku?
cylkaż

tloka do 80ccm lc

spytaj Norvida on miał TS xD.

on kurwa wszzystko mial nawet malucha z silnikiem amg v12

Cześć Wam! Przeglądałem, czytałem te forum nie mając konta, ale musiałem się wypowiedzieć na temat TS’ki jeśli ktoś potrzebuje pomocy. Tak to jak Norvid :smiley:

Mam 50cc. Kupiłem ją od kumpla za 1500zł. Rok 1992, chłodzona cieczą. Nie docierałem jej w ogóle i później zaczął tłok puchnąć i zatarłem. Leciała mi 85-90 miała nawet dobrego kopa jak na 50cc. Jedyne co mi się nie podoba w Tereskach to zawieszenie… nie wiem czy ja mam wybite czy coś, ale z tyłu jak byle ktoś usiądzie to praktycznie na kole się siedzi :smiley:
Hamulce mam strasznie lipne, będę musiał za nie się zabrać. Aktualnie Tereska stoi w garażu nie ocieplonym, bo w ocieplonym króluje Kymcolek S9 ;D Oddałem do szlifu cylinder od Tereski u siebie w mieście to pewien pan zrobił mi tak szlifa, że góra gładzi cylindra był więcej zeszlifowana niż dół… jak kolega to zobaczył to gały mu prawie wypadły… ruszałeś tłokiem a on latał na boki xD rozmiar tłoka był dobry. Aktualnie szukam cylindra i ją sprzedaje. Wiem, że do Tereski pasuje Hebo Manston Replica od Suzuki RMX i Airsal Sport (z mielocha).

Tutaj masz ciekawe filmiki o swapie i zawieszeniu od Sendy.

Chciałem kiedyś tak zrobić, ale z racji tego, że miałem groźniejszy wypadek i skrzywiłem ramę w TS sprzedaje ją. Może ktoś kupi ;p

http://www.youtube.com/watch?v=ttE4qAG2kko&feature=related

(zobacz również inne filmiki tego typa z Tereską)