Suzuki Katana takie plany :)

Witam wszystkich to tak jak widzicie mam katanke rok jej to 98 jest to 50ccm ac(13000km) ale juz zamawiam cylinder 70ccm polini i do tego dojdzie kiedys tam wariator polini sport i jakieś sprzegło najprawdopodomniej polini g2 wydech mam hebo racing z jakąs inną koncowką bo kupiłem sqter z uciętą koncowką tłumika to sobie dospawałem jakąs inną gaźnik chyba 17,5mm z recznym ssaniem i w silniku to chyba tyle a z optyki to wymalował bym, ją całą na czarną perłe polerka pokrywy przekładni moze tez kratery bym wypolerował i kopajke jakąs i mam tu małego problema no bo nieiwem jaką kopajke albo chromowaną albo carbon bo mam tam kilka elementow w carbonie a dokladniej az 2 jest to spojler i taka hmm koncowka siędzenia dobra to jeszcze napisze tu ze bym chciał tam xenony wsadzic i hmm manetki lusterka jakieś inne albo lampe lexus albo klosze przyciemniane tzn czarne i chyba to na tyle mojich pomysłow tu p[odam linka do pj jeszcze i tyle http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/Katana_AY_50/75323

weź cos zrób z tymi zaczepami na błotnik : albo załóż go albo utnij bo to tragicznie wygląda
no katana nawet fajna 7/10 :slight_smile: i zrób coś z tym stożkiem bo chyba nie za dobry jest :->

Katana spoko. Ale zrob tak jak na innych worklogach jest. Nie wszystko w jednej kupie tylko po myslnikach wypisz co masz i co chcesz zrobić. będzie się milej czytalo…

ładna katanka tylko ten stożek siatkowy zapewne za 25 zł weź zmień a tak to dla mnie ładnie :slight_smile:

Zrob Tak Jak Mowilem W Kolumnie Po Myslnikach Wypisz !!! :smiley:

no ok Silnik:
-Cylinder polini sport 70ccm
-Polini Speed Control
-Polini evo g2
-dzwon S6 WTC
-gaźnik delorto 17,5mm
-hebo racing replica
OptYka
-Polerka przekładni
-moze polerka kraterow
-lexus style lub klosze przyciemniane albo carbonowe
-xenonki
-filtr powietrza s6
-sqter na czarną perłe
-kopajka str8
-moze kiedys nadkole
-jakieś katody i stroboskopy
-śruby do pokrywy przekładni o jakims koloze jeszcze niewiem jakim
- i cos tam jeszcze ale co tego jeszcze niewiem

Srub do przekładni tych kolorowych ci nie polecam ;/ to jest alu a kape trzeba mocno dokrecic i ci te lebki od srub pekna i będziesz mial po sprawie. Do czarnej perly bardziej by lampa lexus pasowala, nadkole rob obowiazkowo ;D Katody i stroboskopy ?? ;/ Wies disco.