Suzuki GS 500 Danielsona.

Wczoraj tata stwierdził. A moze ci kupie jakis motor zwykły to i ja bym czasem się przejechal po piwo do sklepu. Mysle czemu nie. Wbijam na allegro i zobaczylem ja oczą nie wierze patrzac na cenę dzwonie do goscia mowi ze do negocjacji. Kolejny szok. Pojechalem patrze wszystko tak jak mowil i duzo więcej porobione. Przebieg panienka ma 33:850 (150 moje ;))
Zrobione jest:
-owiewka puig
-wydech wraz z kolektorami Laser (3 tygodnie temu zakupiona nowka dedykowana do gs 500) ladnie mruczy ^^
-nowe klocki przod/tyl
-nowe opony przod/tyl
-olej + filtry
-nowy naped
-lakier takze nowy
-olej w lagach i uszczelniacze takze nowe.
Przejechalem nim dzis 150km do domu i trzymajac predkosc 130-150 idzie calkiem znosnie jechac nie przeszkadza tu dynamika a wiatr który wieje nieziemsko bez owiewek (z reguly latam plastikami mało co nakedami) Jakby ktos pytal czy wydech poprawie mysle ze tak 190 się bujnal na a1 i nie byly to obr na czerwonym polu. Wiec mozliwe ze daje kompletny wydech lub po prostu licznik przeklamuje nie wiem. To teraz porcja fotek. (robione jeszcze u poprzedniego wlasciciela):

Jedno foto a nie porcja :stuck_out_tongue:

Który rocznik no i ile dałeś jak się tak chwalisz ceną, że niska :stuck_out_tongue:

89 w kwitach ale tylko kwity z tego roku reszta koncowka 90 lat :wink: zaraz wysle moment :wink:

[ Dodano: 09-05-2012, 21:03 ]



no ładna,ładna:D w końcu coś konkretnego, zdradź cenę :smiley:

niecale 3 tys. a patrzalem na ceny samych tłumikow bez kolektorow to juz wychodzi więcej niz dalem a jeszcze kolektóry tez lasera

noo to gitara:) a co z wr?

Fajne to :wink:

wr w garazu stoi czekam na fundusze bo powaznie ucierpiala po majowce na broczynie. dlawik w tłumiku muli go? bo nie mam prawka nie chce zeby przypal robic ale tez szkoda zeby go mulil

Też chcę jakiś wydeszek :stuck_out_tongue:

zrób panie prawko na moto chyba że nie masz kabony nie jest trudno. ja zdałem za drugim ale stresi moja głupota spowodowały ze oblałem :slight_smile:

egzamin prościutki, na kole mu tą ósemkę przejedziesz

polecam lasera kozacki dzwiek. ale sama koncowka ponad 2 tys. mam a1 wiec tylko jazda do zaliczenia.? iem ze proste

tak, z A1 tylko praktyczny robisz

to nie bylo pytanie xD na tablecie pisalem i mi się znak zapytania zrobil. patrzylem ten wydech kompletny normalna wersja 600 euro a tu jest karbon wiec trochę wart ^^

No dławiki minimalnie dławią - jak sama nazwa wskazuje :smiley:

RudY napisał:

No dławiki minimalnie dławią - jak sama nazwa wskazuje



Albo mówicie o innym dławiku ? albo RudY, palnąłeś głupotę, jeżeli chodzi wam o dławik / DB killer czyli jak nazwa wskazuje zabójca decybeli, jest po to żeby tłumik otrzymał homologacje , bo zapewne bez tego przekracza dozwolone 98 decybeli

Kurwa, fajnego masz ojca :smiley: Mój jakby mi chociaż zaproponował że dorzuci mi ze stówke do motocykla to byłbym w siódmym niebie…

DB Killer też minimalnie muli …
Zresztą DB Killer też niekiedy jest nazywany dławikiem

f*ck. Jest piękna <3 :smiley:

5 tysiecy km pozniej i ponad miesiąc pozniej gs dalej sprawuje się swietnie. zadnych problemow no poza akumulatorem ktorego musialem wymieniłeś oczywiscie orginal kupiony. owiewka puiga tez juz sciagnieta