Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

Szympa napisał:

noooo a co do tego pierścionka to nie powiedzieli ci że ty go złamałeś?



Jeśli zamawiał Siwy z Mielocha to teraz jakoś nie patrzą czy jest wszystko OK :/ Nie dawno zamawiałem przeciwtalerz to dostałem bez tej gwiazdki :/ i też za free wysłali pocztą .

Zamawiałem u smugglera, piersniecie byly wsadzone na dnie pudelka a na nich tlok i nie byly niczym zabezpieczone, po za tym nie pierwszy raz takie cos w rece mialem zeby złamac no i na tłoku jest ślad jakby pierscien się o niego zaparł i wiadomo w pudełku wszystko latalo no i się ujebało :-/

I już na mocy stracisz :smiley: Smuggler powinien sprawdzać przed wysyłka !

No cuż stało się. Smuggler jest spoko gościem i zawsze można się jakos dogadać :stuck_out_tongue:

wytłumaczcie mi w ogóle o co chodzi z tym smugglerem

No to taki koles który ma serwis motórów, no i zamawiam u niego cześci bo ma taniej niz w sklepach internetowych.

Smuggler jest w chuj szanowany w naszym Śląskim środowisku skuterówym. Zawsze można się z nim dogadać itp. Wilus fajnie się gada jak siędzisz przed kompem, ale jak bys musial robic tyle co on to tez bys kazdej pierdoly nie sprawdzal :573:

Ja osobiscie nic do niego nie mam i na pewno nie zamowie nigdy części u jakiegos mielo cha czy innych zdzierców. :wink:

Bartek__

Jeśli się zabiera za handel powinien sprawdzać wszystko przed wysyłka (tak traci klientów) Ogólnie nic do nie go nie mam :smiley:

Bartek__ napisał:

ale jak bys musial robic tyle co on to tez bys kazdej mam wszy i nie rosnę nie sprawdzal



Jak się nie wyrabia w czasie to niech pracowników zatrudni :smiley: proste /// ?

Bartek__ napisał:

Smuggler jest w wacuś szanowany w naszym Śląskim środowisku skuterówym


Gdzie mieszka smuggler gdzieś na Śląsku?

w Tychach (chyba) :wink:

A macie panowie jakas stronke gdzie można obczaic jakie ma Smug klamoty na sprzedaz czy jedynie przez gadu ?

jedynie przez gg .

Maxwell napisał:

A macie panowie jakas stronke gdzie można obczaic jakie ma Smug klamoty na sprzedaz czy jedynie przez gadu ?



Tak jak napisał Balu tylko przez gg no i mozesz zamówic u niego wszystko co tylko jest do skuterów

Optycznie też?

nom mozesz nawet kupić manetki ktore wyglądaja jak prezerwatywy xD :smiley:

Pikus chyba se jaja robisz, a jak nie to takie chce xd

nom jaja sobie robię :smiley:

Mój kolega natomiast ma ambicje i stara się sprzedawać taniej niż smuggler, ale tylko takie cześć jak na mielochu są xD Tylko, że na razie opłaca się przy dużym zamówieniu i przy okazji bo, żeby kupować i magazynować to startuje dopiero gdzieś na wiosnę/lato.
Potwierdzam, że Smuggler to spoko ziom, sam nie raz u niego zamawiałem. Mieszka w Tychach, moi kumple już nawet u niego kilka razy byli :stuck_out_tongue: Mi się jakoś osobiście jeszcze nie udało, a poza częściami sam też naprawia/tuninguje skuter i działa na forum http://www.skutery.slask.pl/forumsks/

A ceny ma niższe niz w sklepach czy porównywalne. Jeśli niższe to o ile ok. % lub jeśli macie jakieś porównanie to jaka jest cena za dana cześć u smugglera a jaka w sklepie internetowym typu miećlloch