Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

SiWy napisał:

Spreyem go małowałem ;-)


to tera powiedz czy ten lakier jest twardy czy jak pazurem mocno przelecisz to się jakoś wgłębia i krechy robią?

SiWy napisał:

Spreyem go małowałem


No ja to popierami ;p

Mafioz napisał:

SiWy napisał:

Spreyem go małowałem ;-)


to tera powiedz czy ten lakier jest twardy czy jak pazurem mocno przelecisz to się jakoś wgłębia i krechy robią?



robią się krechy ale wali mnie to bo to i tak skuter do stuntu a nie do lansowania się ;-)

no bo właśnie mój lakier ze szpreja też taki delikatny trochę xD

JA jak miałem w macie nadkole to piasek wybiał mi pasek na srodku tak jak koło i podklad bylo widać :smiley:

To co wy za lakiery kładziecie :stuck_out_tongue:

Ja małowałem Motipem ale to tylko sprey…

SiWy napisał:

Motipem ale to tylko sprey...



Mówisz ten do samochodów ? :D Ja małowałem tez nim i nie ma mowy że jak paznokciem przejade to sa rysy . Może dlatego że dałem kilka warstw ale trzyma jak pistoletem bym małował :D

Ja tak samo bw’s małowałem sprayem i też się nie robią rysy i jeszcze mocowanie wydechu i tą wygiętą częśc końcówki wydechu małowałem motipem w macie i też się nie robią rysy…

U mnie tez o zadnych ryskach nie ma mowy :lol:

no to dziwne xd ja jak mocniej paznokciem przejade to się robią takie delikatne ryski na lakierze ;/
może dlatego że bez podkładu xD

Mafioz napisał:

może dlatego że bez podkładu xD


No na pewno dla tego :-P

Mafioz napisał:

może dlatego że bez podkładu xD

na 100% mi czacha na glebe spadla to tylko mala ryska się zrobila xD :D

hmmm, nie wiem czy mi to coś dało że się ryski nie robią, ale ja nie dałem zwykłego podkładu, tylko pierwszy lepszy w sprayu, specjalnie do plastiku za 19zł i dodam jeszcze że jest on bezbarwny :shock:

ja dawalem taki brazowy matowy do blach ale on jest dobry do plastiku bo się zacieki nie robia xD :smiley: mozesz lac i lac i się nie zrobi zaden zaciek :smiley:

Ale z tego co ja wiem to i tak narobiłeś zacieków tą czerwienią… :lol:

no siwy, dzieje się coś z basterem? :slight_smile:

Po za tym ze cylinder leży u szlifierza to nic się nie dzieje, nie mam ani pieniedzy ani ochoty zeby cos zrobić xD Myślę ze coś się po świetach ruszy :wink:

Edit:
Więć zamówiłem pare części:

-tłok Vertex 48mm
-lozysko korbowodu Stage6 Wide takie szerokie :smiley:
-uszczelki do cyla
-uszczelniacze corteco

Edit II

W ostatniej chwili zmieńiłem zdanie i jest wszystko Malossi :smiley:

Ale niestety dostałem tlok ze złamanym pierścieniem :573: Ale mam dostac nowy za free.



W najbliższym czasie kupuje łozyska skf 15zł sztuka i składam silnik xD

no wreszcie cos robisz z tym padłem :stuck_out_tongue:

noooo a co do tego pierścionka to nie powiedzieli ci że ty go złamałeś?