Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

pikus napisał:

na 70ccm ta 86 powinna byc dobra.

za mala :) 90 daj

SiWy napisał:

na pierwszy moj trening ale zaraz nas wywalil

czemu wywalili ? nie można tam latac czy coś z nogami na ziemi to dam rade no limity nawet :D

Piotr ma dellorto 19mm wiec moze będzie dobra

Bo to jest plac nauki jazdy i pluł się koles ze mu zdzieramy linie namalowane na asfalcie bo taki jeden u nas tam ostatnio robil przecierki stelażem xD

trzeba bylo go pokazac serdeczny srodkowy palec :slight_smile:

E tam walic go, mamy inna miejscowke dokupi nas nie wywalą to będziemy tam jeździc.

Wczoraj trochę myślałem co mi się rzadko zdarza i do moich planów dochodzą oponki Mitas S10 :mrgreen:

SiWy, dlaczego akurat mitasą? Ja osobiście nie jestem zadowolony z nich;/

Akurat model S10 sobie chwalą i do tego nie sa drogie.

Fajny sprzetcik;p
jak się sprawuje? duzo trzeba dac za takiego tylko bez papierow?

Myśle ze tak za 800zł kupisz z 97r bez papierów.

Dzisiaj kolejny mega tuning mianowicie pomalowałem ta klapke za nogami na czarny mat xD


a tak wgl bo malujesz znów na czarno + to moro, nie przyjadł Ci się czarny jeszcze? xD
ja bym pomalował jakoś na niebiesko + moro białe takie w jakim się w śniegu maskuje i byłoby ładnie :stuck_out_tongue:

Siwy ma milion pomysłow na minute, teraz jest prodżekt biel na felach, pługu i reszta czerń xD :stuck_out_tongue:

sebek napisał:

Siwy ma milion pomysłow na minute



A kasy brak xD

hehe :slight_smile: nie maluj pierdol to zrob klate i stelaz ;d
A PodLy mogę dac ci namiar na boostera za 800zl zarejstrowanego na chodzie :slight_smile: z bialegostoku :slight_smile:

Brzydkiego w c h u j na takich brzydkich felgach jak ma danielson :lol:

Wiem jakiego xD taki biało niebieski :lol:

daMik’owi, chodzilo o tego bapstera co na sprzedaz za 800 jest :smiley:
A co masz do tych felgę sa slitasne xD

[ Dodano: 27-10-2009, 20:52 ]
skubany zmieńil posta :smiley:

Założylem do boostera linke hamulca od hrr, uciołem błotnik i zaczynam zdzierać lakier z pokrywy i bede ją polerował.





Mam dylemat czy zostawić te felgi i kupić fajne nowe drogowe opony czy całe koła 12" od bw’s ng.

kup całe 12 będzie lepiej :slight_smile:

SiWy napisał:

Mam dylemat czy zostawić te felgi i kupić fajne nowe drogowe opony czy całe koła 12" od bw's ng.


kupisz 12 i będzie tak jak z hrr, mi mówiłeś że hrr na kołach 13 już jest duży i ciężki i się na nim nie bd dało stuncić to wsadzisz do tego 12 to to samo będzie xD

Narazie zostaw tak jak jest. Ogarniesz mniej więcej jazde to kupisz 12. :wink:

Mafioz napisał:

SiWy napisał:

Mam dylemat czy zostawić te felgi i kupić fajne nowe drogowe opony czy całe koła 12" od bw's ng.


kupisz 12 i będzie tak jak z hrr, mi mówiłeś że hrr na kołach 13 już jest duży i ciężki i się na nim nie bd dało stuncić to wsadzisz do tego 12 to to samo będzie xD



Hrr byl tez za dlugi przez minarelli