Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

hrr był lepszy ! :<
mogłeś do hrr założyć koła spowrotem 10’ i byłoby git i do stunu by się nadawał bo na kołach 10’ byłby mały i lekiki :stuck_out_tongue:

Mafioz, skrec w prawo i wyjdz !!
BWS PRO !!

Ale wy śmiećszni jesteście. BWS jest fee.

No może i jest fee ale do stuntu jest kozak :slight_smile: Pomaluje go i będzie lepiej wyglądał, oczywiście spreyem xD ten pomarańcz juz jest porysowany i w ogóle tylko jeszcze nie mam pomysłu jaki kolor wybrać. Myślałem o białym ale nie wiem.

po co małować skoro i tak na stunt idzie? poucz się bo pewnie się wywalisz nie raz (odpukać) i nie opłaca się małować według mnie :stuck_out_tongue: Chyba że tak tanio Cie malowanie wychodzi …

Różowy i biały :smiley:

Ale będą też crashe wiec nie porysuje się od gleb a po za tym spreyem bym małował

to ma tarczę z przodu? :slight_smile:

tak ona chyba ma tarcze :smiley: Ja mojego tez bd małowal ;d ale najpierw silnik i cala reszta malowanie na saaaaaaaaaaaamym koncu i to wtedy jak jak najwięcej ogarne :smiley:

SiWy, dwaj go na czerń i róż taki cukierkowy :smiley:

SiWy, skoro jest do stuntu to maluj go na biało albo na czarno i do tego różowe naklejki z kruliczkiem playboya :slight_smile:

weź kup jakiś fajny materiał i obklej :smiley: gościu u mnie ma tak a materiał jest taki w centki jak krowa ma :smiley:

SiWy, TYLKO NIE MORO BO TO MOJ POMYSL I CH>UJ !!!
OSKARZE CIE O PLAGIAT !!! xD

Bedzie czarny mat i plastik przed kolanami w moro :wink:

Nie dyskutuj !!

Dzisiaj zrobiłem małe malowanie xDD




I wypolerowałem lakier xDD



Do tego pojechałem z pikusiem na miejscówke na pierwszy moj trening ale zaraz nas wywalili i w sumie dzisiaj może pojeździłem z 15 minut z nogami na ziemi xD Do tego co chwile z pod dupy mi wyjeżdżał bo hebla nie ma :lol:

SiWy, aż się spuścił na czachę z podniecenia że ma nowy skuterek :stuck_out_tongue:

Aha no i zapomniałem dodać ze lagi już jako tako chodzą bo napsikałem do nich wd40 xD Jutro moze dam fotkę z moich wieś stuntów :lol: :lol:

Ja też bym postuncil, ale trzeba bw’sa wyregulować :frowning: ale jutro może przyjdzie cylinder więc nie będę upował mniejszej dyszy bo na 70ccm ta 86 powinna byc dobra. Więc szybko dotrę bws’a i będziemy stuncic. :mrgreen:

tuning idzie full pi*** :!: