Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

To jest obicie TNT

zatarłeś już czy czekasz do weekendu? xDD

Chory jestem i nie jezdze, zamówiłem sobie dysze 65 i jak juz wspomniałem na shoucie dwie opony mitas s10, nie długo up :stuck_out_tongue:

EDIT:

no siwy siwy szalejesz :smiley:
tylko gdzie stelazł :roll:

Stelaz się zrobi niedlugo

wypasne opony daj mi jedna :lol:

Na razie opony nie powalają :stuck_out_tongue: Jak założysz na fele, to pogadamy :wink:

Jeździłem dzisiaj i opony normalnie kleja się drogi, miazga jest :slight_smile: Czyż on nie jest teraz piękny?? <3



szczerze to jedyne co mi się podoba w tych oponach to bieżnik.
a ogólnie to wyglądają jak pączki na kołach czyli średnio na jeża ;/ dla mnie za duży profil, nie podobają mi się takie.

Ale fakt że jakbyś założył z niższym profilem to zwnou kułeczka były by male jak … xD
także wyboru nie maiłeś musiałbyś felgi zmeiniać.

to Booster więc musi mieć baloniaki więc wygląda jak kupa więc ;p

Chciałem zmienić felgi ale bym go skrzywdził xD Wkurzające jest to ze kazdy w bwsię wsadza wieksze felgi, seryjnie sa taki i takie zostana, właśnie one daja mu urok. Mi tam się takie balony podobaja, wyglądają jak w f1:P

SiWy napisał:

wyglądają jak w f1:P


z tą różnicą że te w F1 dużo szybciej się kręcą i i tak lepeij wyglądają xD
Tak w ogóle 1 fotka mnie rozwala. ta doniczka na to zioło co tam rośnie z lewej strony jest prawie jak pół babstera xDD

Odjeb się od mojej doniczki xD

zrób coś z tą tylną lampą bo wygląda ten tył jak był by urwany i tak mocno w dole jest :mrgreen: taki naleśnik :stuck_out_tongue:
Lampa przednia koniecznie do wymiany bo ona paskudzi … no i właśnie te kiera z adapterem…
A kółka ładniejsza na małym profilu :smiley: oczywiście jak do mnie :stuck_out_tongue:
Ale w BWS te balony nie wyglądają jakoś źle …

Kiera będzie, lampa tyl będzie i więcej z optyki nie będzie bo to ma byc skuter do stuntu i chyba o tym zapomnieliście i tak juz za duzo kasy w niego wsadzilem niz mialem zamiar :stuck_out_tongue:

lampa tył na trytyki +10 do lansu , stary możesz normalnie na to wyrywać szprychy/lachony

mój magnes na cipki to się chowa , twój to już w ogóle magnez na waginy ,

a na tym kaczym dziobie to pewnie nie jedna chciał by usiąść


Mówię ci stary podjedz tym na dyskotekę to będą stały w kolejce żeby ci wypolerować berło :smiley:

, dawaj jeszcze jakiś crash padalce i stelmana i można zapieprzać , i dawaj foty jak będzie rozdziewiczał suke :smiley:

eeeeee…

RUDY!!!
mówiłem żebyś Wronie nie dawał popijać tego zioła z południa tym Twoim mongolskim winem ;/

A ty wypierdalaj mi z tematu spamerze :stuck_out_tongue:
Spierdalaj !

SiWy napisał:

Kiera będzie, lampa tyl będzie i więcej z optyki nie będzie bo to ma byc skuter do stuntu i chyba o tym zapomnieliście i tak juz za duzo kasy w niego wsadzilem niz mialem zamiar :P


No zapomnieliśmy o tym bo stuntu jak nie było tak nie ma :D

Mafioz - ale dobrze płacił to co będę żałował :D

Nie da się stuncic bo jak dasz więcej niz pol gazu to zalewa :stuck_out_tongue: A dysza mi jeszcze nie przyszla :frowning: Do tego zrobilem moze ze 150km dopiero jak nie mniej i podobno jest na docierce ale ja to mam w dupie jak dla mnie to dotarty juz jest :smiley:

No i bapster zaczyna się przeistaczać w sucz, dzisiaj robilem ze starszym crashe z tylu juz sa skonczone a przy podłodze na razie sa rurki. Dzisiaj byłby tez i stelaz ale glupi zlom byl zamknięty i nie kupiłem materiałów no i nie ma stelaża :frowning:




ale masz fajne miejsce do trzymania skuta ,warsztat" se tam zrób :smiley: