Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

walnij jakąś naklejkę mocy na dziób , zrób crashe stelaż , wypoleruj lakier i STUÑÆ

Z przodu muszę pomalowac bezbarwnym bo nie małowalem jeszcze :stuck_out_tongue: Bedzie z przodu naklejka STINAC - ciekawe czy ktos wie czego to skrót xD Bedzie seryjny amor z tylu bo teraz jest od kileja i nie będzie przedluzki. Kiere muszę jeszcze zmienić i moze jakis lexus na tyl.

stinac- scootertuning is not a crime

Eee tam, STINAC. Daj STP :smiley:

Po co STINAC daj CHWDP :stuck_out_tongue:

JP 100% !!!

Jem placki 100% xD

xDDD nie zabijaj :smiley:

Ty kutosię xD

danielsona “Stunt Turbo Ptysie”, daj xD
:lol:

Ostatnio u mnie w Lo w sali matematycznej na ławce ktos napisał STP stunt turbo ptysię :smiley:

To sebek pewnie xd

Macie jakis badziewny filmik

http://vimeo.com/10175909

W weekend docierka

przez jakośc tej kamery to brzmi jak jakis 5 litrowy potwór :smiley: , daj jakieś stundy albo coś a nie kurde

Dzisiaj zrobilem dwie foty. Przez dzisiejsze docieranie jestem teraz chory xDD




Chujowo z deka chodzi zalewa go i na dodatek dwa dni się meczylem bo przerywal okazalo się ze stator byl nie dokrecony i latał na boki xDD

EDIT:

Wkurwiłem się bo jakis chuj na stacji nazwal moj skuter PADŁEM a ja tylko mam prawo go tak nazywac wiec teraz wygląda tak :smiley: :





Fotki słabe bo aparat mi się wyczerpał

powiedz temu typowi ze jak bws to padło to niech na swoja stara spojrzy i powie to jeszcze raz xD
A maszyna fajna dałbym jeszcze drugi kolor bo cały czarny jakis smutny ale do stuntu wypas :lol:

Biała crossowa kiera Hebo z białym adapterem TNT, białe felgi, ledowa lampa na tyl i z przodu bcd biała :slight_smile: takie plany :wink:

moze plastiki w srodku na biło?? :lol:

Nie ma takiej opcji :stuck_out_tongue:

A to czerwone z tyłu, to amor? :stuck_out_tongue: Daj go na czarno i będziesz ghost rider! :lol:

Amor jest od kiły bo w tym od bwsa tulejka jest wybita i muszę kupić nową

siedzenie wypas taka szachownica… super =*
Ale karp ma racje … zrób go w 2 kolorach a nie w 1…

super siedzenie. Ile zapłaciłeś za obicie i materiał??