Stunt na rowerach

ja tam na rowerach się nie znam ale wydawało mi się że rower do stunu kupił żeby miał na czym sobie stuncić bo w starym lagi pokrzywił jeśli dobrze pamiętam ;p

a ja dziękuje za rower do skoków bez amortyzatorów xd
ja jeździłęm swego czasu dużo na rowerze swoim miałęm amory z przodu i było git, wsiadłem na rower bez tych przednich amortyzatorów to myślałem że mi nadgarstki odpadną ;/

[ Dodano: 03-09-2009, 20:02 ]
PS do skoków ma dt xD

Mafioz napisał:

RudY, masz lipny rower xD taki drogi a taka lipa hahaha :P


Sam żeś lipny ...

Mafioz napisał:

Bo Rudego bike do skoków a nie do wheelie :-P


Truee :)

Mafioz napisał:

Jakby chciał do wheelie toby kupił BMXa, nie? ;-)


Nie true :) Na BMX'ie też nie powheelujesz ..

Mafioz napisał:

wydawało mi się że rower do stunu kupił żeby miał na czym sobie stuncić bo w starym lagi pokrzywił jeśli dobrze pamiętam ;p


Stunt jak stunt ... głównie street

a ja dziękuje za rower do skoków bez amortyzatorów xd


Skoki jak skoki ... ja nie chciałem amorów z paru powodów ;) A i do streetu amory się nie nadają :) Wole bez ...

ja jeździłęm swego czasu dużo na rowerze swoim miałęm amory z przodu i było git, wsiadłem na rower bez tych przednich amortyzatorów to myślałem że mi nadgarstki odpadną ;/


Boś słaby :*

Mafioz napisał:

PS do skoków ma dt xD


True ... True :D

ja teraz zaczynam cyrkle i ogarnianie hamulca to będą może kiedyś no limity :smiley:
a z cyrklami to lipa bo nie mam gdzie trenować :expressionless:
o i dzisiaj uczyłem się robić łan hadnery z rękami na przemian i na razie tak średnio
kiedyś muszę porobic jakieś konkretne foty :wink:

RudY napisał:

Boś słaby :*


zapewne dlatego ze byłem przyzwyczajony to dobrego tłumienia polskich dziur przez amortyzatory a siadłem na rower bez amorków to całę wibracje i wszystko idzie na nadgarstki, kwestia przyzwyczajenia xD

RudY napisał:

Nie true


False xD

Nie true :) Na BMX'ie też nie powheelujesz ..



ale BMX jest najlepszy do manuali , tylko ja się boje bo juz 3 razy na plecy poleciałem :D

:smiley: to trzeba używać tylnego hebla :smiley: i gleb nie będzie :slight_smile:

No tak ale nie ktorzy jezdza brakeless czyli bez hamulców i tu pozostaje tylko balans. Co do rowerka rudego to do streetu to świetny sprzet jakby ktoś chcial go uzywac do dirtu to wystawczy amor kupić (oczywiście do tego przeznaczony) i można skakać choć znam jedenego kolesia który skacze na sztywnym widelcu ale to na bmx’ie

to kozak jak skacze na bmxie :smiley:

BMX to raczej do rampy czy trików horizontalnych

Cos odemnie http://photos.nasza-klasa.pl/26066064/25/other/std/c467770cbd.jpeg

Pfhie :stuck_out_tongue:

pierwsza jazda po ponad rocznej przerwie ;D

ja teraz próbuje nie wiem jak to nazwać… manuale?? chyba no że się rozpędzam na gumie i próbuje jak najdalej ujechać balansem i hamulcem
najdalej ujechałem ze 100 metrów(normalnie) niedługo porobie foty z postępu

jakieś stare:
http://zapodaj.net/9a4cc5f9d7f9.jpg.html
http://zapodaj.net/5abebd25b408.jpg.html
http://zapodaj.net/ff3f088a1a1d.jpg.html

wiktor24 napisał:

manuale??



dokładnie tak :D ja nawet czasem zakręcę cyrkla na manualu :D ale i tak nie przejeżdżam więcej jak 3m , bmx'em to ciężko :D

wrona napisał:

bmx'em to ciężko :D


Potwierdzam :) Moim też hardo ...

Manuale są wtedy jak się stoi ... a na siędząco to po prostu wheelie (tylko, że bez ped.ałowania :) )

dziś chciałem się przejechać rowerem kumpla i jak to zobaczyłem to aż musiałem fote zrobić :smiley:

Mi by się taka na moto przydała :slight_smile:

Podoba mi się w cholere :stuck_out_tongue_winking_eye: No stunting :smiley:

trzeba carmen poprosic zeby zrobila takie xD

Nie ma painta chociażby ? :smiley:
Tak mi teraz właśnie przyszło na myśl, że chyba se potem zrobie jak będę następne brał :slight_smile:

Ale w trochę inny deseń :slight_smile:

stunt gleba xD mokra trawa lysa opona za wysoki pion i uzycie hebla xD

Danielson napisał:

uzycie hebla xD


chyba jego brak :D
ja tez tak zrobiłem na grysię bo mam buty łyse xD