Stunt Booster

Siema!

Dawno nie pisałem ale teraz was zaskocze.

Dnia 15.08.2011 niejaki Jan M. nabył motorower marki Yamaha Bws a następnie przewoził go w samochodzie swojego ojca siędząc w bagażniku razem z nabytym motorowerem- mandat karny w wysokości 500zł.

Wymiana cylindra z tłokiem produkcji zagranicznej, bliżej nie znanej marki- 60zł.

Wymiana łożysk wału SKF wraz z uszczelniaczami corteco- 60zł.

Huj tam. Boostera kupiłem tanio, później psy… Na dzień dzisiejszy Booster skręcony zapierdala aż miło. Było kilka braków( filtr powietrza, króciec, zawór i cylek), ale przerzuciłem te części z boostera #01, gdyż siedzi w częściach. Projekt #01 przełożony na początki przyszłego roku. Wracając do nowego nabytku: zrobiona jest prowizoryczna elektryka, pseudo stelaż, ja walnąłem siatkę w lampe. Plastiki mega połamane, jednak pokleiłem je i zamocowałem na tytkach, nawet fajny efekt.

FOTO:
























ale kanapa kozacka :slight_smile:

Jaaa ale rudera :smiley:

500zł mandatu za jazde w bagażniku ? :smiley: Pewnie mandat droższy niż sam Bstr :smiley:

Jaki wrak :smiley:

Włącznik bajer i zakrętka wlewu oleju przekładniowego też niczego sobie :smiley:

Który to już szpej w rodzinie?

JAK ty dojrzałeś ten “korek” ?! :smiley:

Nie no mega :smiley:

Dzisiaj pierwsze stunty na boście, wolną już prawie ogarniam, teraz próbuje z nogą na stelażu, powoli idzie :stuck_out_tongue: Teraz pytanie: Ile dałem za to padło?? :roll:

Pewnie z 50 + 500 zł :slight_smile:

MALO

Jak dałeś więcej jak 300 zł to chyba głupi byłeś xD Chyba ze ma papier :stuck_out_tongue_winking_eye:


p.s Poprawiłem fotki zeby była jedna pod druga , tak się lepiej oglada :slight_smile: