Strzela , kicha z wydechu 2t

Elo mam pewien problem , ze swoim odkurzaczem . Jako iż mi się zatarł , więc postanowiłem wyjąć silnik z ramy aby było wygodnie wyjąć i włożyć cylinder . Więc założyłem cylinder po szlifie , nowa membrana , ładnie silikonem uszczelniłem króciec . Włożyłem silnik do ramy , odpala ale przerywa kicha gaśnie . Więc przeczyściłem gaźnik , to samo znalazłem przebicie na fajce kupiłem nową z przewodem takim twardym i przy okazji nową świece . To samo , obstawiam dwie rzeczy sparciały króciec i kawałek ułamany tego zaworu membranowego , nie membrany tylko tego co się membranki przykręca , bądź też zimery . Bo skuter zachowuje się tak jak by łapał lewe powietrze . Dziś może uda mi się gaźnik skołować aby wykluczyć zryty gaźnik .

co to może być jeszcze bo ręce mi opadają …

mr.Jeremy napisał:

sparciały króciec i kawałek ułamany tego zaworu membranowego



jedno i drugie , może mieć związek , albo cos się z zapłonem poje.bało , i dlatego się dusi , nie zapomniałes o żadnych uszczelkach typu pod głowica ?

Uszczelki kupiłem nowe tzn pod cylinder w raz z głowicą .
Kupiłem tzn zamówiłem używkę króciec wraz z tą podstawką pod membrane za 15 zł , jutro koleś ma wysłać , bo jak widziałem na mielochu 35 zł króciec jakiś Rms , a ta podstawka pod membranę 100 zł hebo paranoja jakaś …


Zapłon ?nic tam nie ruszałem w końcu jest on na klinie i ejst automatyczny .

Już mnie chuj strzela , cały czas jakieś wydatki

ale klin mógł się ściąc albo chuuj wie co …

nie wiem jak ten zawór tam u ciebie wygląda , ale na niego bym obstawiał :

No , jak by się ściął to by nawet nie odpalił , a odpala w miarę normalnie światła itp są więc to się wyklucza .

w sumie … racja

nie wiem :slight_smile:

Poczekam aż paczka przyjdzie , dojebe silikonu i poczekam dokręcę i poczekam ,aż silikon wyschnie . I dopiero odpale jak to nie będzie to , to zostanie gaźnik bądź zminery

Sprawdź czy masa od zapłonu porządnie jest podłączona do silnika lub ramy.

Sprawdzałem i zanim przykręcałem , to wszystko ładnie przeczyściłem . Lecz paczka jeszcze nie przyszła więc nie wiem , kurczę ale on normalnie odpala więc elektryka jest ok przynajmniej tak mi się wydaję