Stożek POLINI AIR BOX

Siemka. Mam pytanie. Czy stożkowy filtr POLINI AIR BOX jest jednym z lepszych stożków??
I mam pytanie ja w swoim skuterze mam gaźnik o średnicy 38mm i czy wejdzie stożek 37mm?? pozdro

filtr to jeden chuj jaki kupisz byle nie siatkowy, gąbkowe są najlepsze.
Polini air box kosztuje bodajże 80zł a na allegro zwykły inny filtr gąbkowy w obudowie pewnie połowę taniej będzie, nie opłaca się kupować airboxa.
http://allegro.pl/item1071258206_filtr_stozkowy_gabka_38mm_32mm_28mm_skuter_tuning.html
Tu masz filtr, gąbkowy praktycznie taki sam jak airbox, z tym, że nie ma obudowy.
Jak masz gaźnik 38 to filtr 37 może wejdzie, to jest guma to się ten 1mm może rozciągnie ;p

PS nie kupuj stożka jeśli nie masz w skuterze żadnego tuningu, ja już bym nawet stożka do ful sporta nie zakładał, tylko rozwiercił seryjny filtr, stożek to można do racinga założyć bo wcześniej to nei ma sensu, seryjny filtr jest 100x lepszy od stożka szczególnie jeśli masz serie lub słaby tun.

Może i serie są lepsze ale w niektórych skuterach tylko psują wygląd ;/ ja tam u siebie założyłem stożek i jest git ten gąbkowy z osłonko za 34 zł :slight_smile: a tuning to tecnigas next-r i wario hebo oraz dysza 100 ;p