Śrubka blokująca manetkę

Hejka. :D Jest jeden problem, a mianowicie po zdjęciu pokrywy gaźnika rzuca mi się w oczy mała śrubka, która po przekręceniu manetki na max, dalej tak jakby ją blokuje. Na zdjęciu widzicie ją, po przekręceniu manetki max ona dotyka tej blaszki po prawej stronie. Moje pytanie brzmi następująco ;D : Czy warto, Czy mogę ją z czystym sumieniem odkręcić, czy nie zaszkodzi to skuterowi, i czy w serwisie gwarancyjnym (gwarancja jeszcze 1,5 roku) nie przyczepią się że mam ją odkręconą ? Albo chociaż, czy przed serwisem mogę ją przykręcić spokojnie? Skuter wyciąga teraz 60, chodź wiadomo że po mieście tyle nie jeżdżę, ale na wolnej ulicy, na której jest małe natężenie ruchu czasem fajnie dać gazu, albo chociaż mieć większe pole manewru manetką... zaraz podam link do fotek ;)

Na jakim zdjęciu ???

http://imageshack.us/photo/my-images/341/dsc0027ca.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/140/dsc0031pq.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/708/dsc0029zn.jpg/

Tych zdjęciach :)

Raczej nie, ale blokada jest raczej pod dekielkiem gażnika, wkręcona do góry nogami
A wykręcenia sróbki ukazanej na foto rzczej nawet nie zauważą
PS: Gwarancja to zło, marnowanie szmalu

Ok, dzięki, jeszcze jedno przy okazji, co mogę zrobić z piszczącymi hamulcami bębnowymi? I tylni i przedni jak jadę rozpędzony piszczą przy hamowaniu... ; to może być ta sprężynka przy hamulcu? Ją trzeba nasmarować? Byłem na myjni ciśnieniowej miesiąc temu ... może smar czy coś się zmyło...

Niestety na bębnach się nie znam, ale jak to przy bębnach nie obejdzie się bez ich demontażu

95% wina okładzin

hahaa, po zdjęciu śrubki skuterek może jechać 10 - 15 km szybciej :D no i wygodniej jest kiedy mam całą manetkę do manewru, lepsze kierowanie mocą :)

Jeśli odkrece tą srubke z pod dekielka gaźnika to nie ma żadnych przeciwwskazań np. Usterki skutera itp.?