Spręzyna centralna

Witam :)
Wiem ze juz moze byl gdzies taki temat ale chcialbym sie zapytac jaka sprezyne kupic do mojego skutera.
Problem polega na tym ze przegrzany mam dzwon ktory oczywiscie mam do wymiany i przy okazji kupilem tez sprzeglo (uzywane ale jest OK ) ze sprezynkami top racing (niebieskie) i nie wiem jaka sprezyne dobrac do tego zeby bylo dobrze bo jak narazie skuter traci na predkosci (predkosc spada bo kiedys bylo lepiej) i mam wrazenie ze pasek sie slizga (pod gorę dobrze to wyczuc) i jak np jade po prostej to skuterem tak szarpie . Mysle ze centralka sie juz zuzyla ale wole poznac wasza opinie na ten temat :)

Dodam tez ze gdy obejrzalem aktualne sprzeglo to jest ono ok :)

nie byłeś łaskaw napisać więc nie wiemy jaki to skuter, jaki to wariator, jakie rolki, jakie to sprzęgło... a ty chcesz dobrej porady jaką dobrać sprężyne. Niezłe.
Może się centralka i zużyła. Można to zmierzyć lub ją obciążyć i sprawdzić. Czasem to wystarczy.

Pakuj jakąś ^czerwoną^ i będzie gitara z tym, albo wrócisz potem do niebieskiej, bo praktyka czyni kolejnego mistrza. ;-)

sprezynki ma niebieskie a nie centralna. juz mu nie zaciemniaj bo i tak ma czarno

I popatrz, kolor jednak ma znaczenie. ;-)))

Wombat,ja jestem zielony w tych sprawach i dlatego tutaj pisze.
Wariator i sprzeglo jest seryjne rolki jakies chinskie 3.5g
Skuter to romet 747 2t

3,5g rolki w nim masz w seryjnym wario w chińczyku?

Nie tam byly 5.0g a byly zmieniane na 3.5g bo myslalem ze to jest wina rolek ale niestety nie pomoglo