sprawdzajcie stan ogólny maszyn !

Witam
pisze tutaj aby ostrzec was - sprawdzajcie ogólny stan maszyn przed jazda
ja się przekonałem ze trzeba
wiec tak ostatnio zimno mało co jeździłem
wczoraj chciałem bujnąć garba
prosta droga 110 na liczniku
pomyślałem sobie warto sprawdźić jak działają hamulce
jak to setki razy się robiło przedni na maxa
i tu zong kiera lewo prawo lewo nie szlo jej utrzymać ratowałem się jak najdłużej końcu całkiem ja na prawo
spodnie dresowe i kurtka robocza to i tak dobrze ze tą kurtkę miałem…




PS: gdy tarłem o ziemieć zastanawiałem się “dlaczego” ? po wstaniu złapałem z przednia oponę miękka 0.9 bar

Zacznijmy od tego, że piździki nie są stworzone, żeby latać blisko 100km/h. Wiotka rama, niepraktyczne sterowanie przy wyższych prędkościach. Jakbyś miał taką samą sytuację na moto, to byś pewnie nie leżał, bo nogami byś ścisnął moto, ręce usztywnił i nie byłoby strachu. Ale to był odkurzacz…


Nie wiem, jak wielkiego niedbalstwa musiałeś się dopuścić, żeby nie zauważyć, że było tak mało powietrza :573:

tak się zdaje… 0.9 bara pozornie na oko jest powietrze… a taki ładny czerwony był :smiley:

Już jak jest 1,5(powinno być 2,0), to widać i czuć, że jest coś nie tak…

nie było czuć bo z tydzień nie jeździłem i się odzwyczaiłem lecz coś mi nie pasowało ale nie wiedziałem ze tak się skończy

kondzio i tak miałem małować

prawe udo mnie najbardziej boli (lewe tez obdarte)i kolana obdarte prawe najbardziej czuć jak i prawy łokieć także kaskiem o ziemieć tez dostałem

w końcu szybko jechałeś

no ale to po co tak mocno hamowałaś jak czułeś że cały ci chodzi

nie mogles pościć hamulca ?: D

Kurczak … Szympa co miałem czuć ? czułem tylko ze trochę słabiej przyspiesza

BALU napisał:

Szympa co miałem czuć ? czułem tylko ze trochę słabiej przyspiesza

To co ty pajacu robiłeś? Hamowałeś i trzymałeś otwartą przepustnice? :573: Kretyn

Chodzi mu pewnie o to że słabiej przyśpieszał ogólnie… a kurwa jak stoi tyle czasu to mogło się wydawać naturalne … zimny czy coś

kondzio94, dobrze mówi,jeden który myśli

Kurczak napisał:

nie mogles pościć hamulca ?: D

jak kiera ci wpadnie w szime to nie mam mocnych co byś nie zrobić i tak będzie chuj chyba ze będziesz pudzianem to mozebyc ja przywrócił to prostego

Dywersant napisał:

To co ty pajacu robiłeś? Hamowałeś i trzymałeś otwartą przepustnice?

Du.pa cycki ... Czuł że słabiej przyspiesza z powodu flaka z przodu !

RudY napisał:

Czuł że słabiej przyspiesza z powodu flaka z przodu !

Yyyy, jak to możliweź z tyłu to tak.

To spuść powietrze i sprawdź :stuck_out_tongue: Przecież opory są dużo większe …

pospuszczaj powietrze w obu kołach do 1,5 bara i przejedz się:D zobaczysz, a co dopiero mówic 0,9 …

A ja tam z tylu mam moze z właśnie z 0,9 :smiley:

bo gumujesz ;d

Tsa gumuje … Chyba w zeszycie :stuck_out_tongue:

A 0,9 ma bo spadło do tylu bo Neo stoi ;{