Sprawa norvida.

Znowu dostał bana, ale tym razem nie wymyslił nic głupiego, po prostu starał się być normalny i była szansa że w koncu będzie spokój z jego idiotyzmem że w końcu się nawrócił chłopak, nawet zdjęcie potwierdzające że ma powyżej 16 lat i prawko zdał itd i ogólnie normalnie zachowywał się to bana za multikonto dostał bo już nic na niego nie było.

nie uważacie że to trochę przesadaż robił z siebie idiotę, spam i wgl ale przecież teraz się normalnie zachowywał to nie wiem, Wrona uwiozłeś się na niego?
norvid norvidem ale teraz ewidentnie się nie starał robić syfu, normalnie się zachowywał.
nie żebym go bronił, ale trochę zbyt rygorystyczne to postępowanie względem jego.
Przynajmniej byśmy przestali podejrzewać każdego nowego użytkownika o norvidostwo i nie dostawaliby tak banów od kopa bo coś głupiego napisali i od razu że norvid znowu i ban.

Dostal bana dlatego ze nastepne konto zalozyl :stuck_out_tongue:

no bo na poprzednich też dostał bany więc nie mógł się zalogować na nie założył nowe bo w sumie nie miał wyjścia, zachowywał się normalnie nie robił z siebie idioty ale szansy ostatniej nie dostał tylko ban.
ale sprawa chyba wyjaśniona jest patrząc na temat z następnego konta które zrobił xD

cipa chuj dupa cycki a no i ten, wrona jest trochę nerwowy bo wiesz ostatnio nie klepał ani nic i dlatego go tak banował

Jeśli chodzi o mnie to wg mnie to tylko kwestia czasu a znowu zacznie odpierdlac…

poprostu multikonto i tyle , za to też jest ban , Mafioz a poza tym mogłeś to napisać w dziale apelacja do kruczka