Spotkanie skuterowców

Ja bym proponował park szczęśliwicki,pętle autobusową. Każdy na pewno dojedzie,ja mam prawie 50km i nie narzekam. Ponawiam pytanie,może najpierw ustalimy jak ma wyglądać to spotkanie?

HugoBoss wrote:

Najpierw może ustalmy jak to wszystko ma wyglądać,a potem wybierze się miejsce :D

Znaczy? Spotkamy się, pogadamy, przejedziemy, zrobię zdjęcia:D

Ja też chętnie wzięłabym udział, ale nie w tę sobotę :(
cały weekend siedze na motobazarze :/
Może 19 czerwca?

Więc może ten park szczęśliwicki? Godzina 18 komu pasuje?

Ula wrote:

Ja też chętnie wzięłabym udział, ale nie w tę sobotę :(
cały weekend siedze na motobazarze :/
Może 19 czerwca?

Mi 19 niestety nie:(

Ojej :( to źle... ale co się odwlecze to nie uciecze :) mam taką nadzieję przynajmniej. Może udałoby sie cały dzień... Jakis wypad do Powsina lub Zalesia, żeby nie tylko po mieście... :)

Powiem tak, ja chętnie, ale sesja i czas przed nią robi swoje. Po sesji będę miał spoooro czasu i jakiś termin da się ustalić.

Więc kto mógł by być 12 czerwca o 18 na pętli koło parku szczęśliwickego?

Jaaa!

Więc na razie tylko nas dwóch

ja też mogę być ale gdzie jest ten park szczęśliwicki bo nie łapię

Cash wrote:

Kurde, ja mieszkam na Bródnie. Dla mnie ten McD jest prawie dokładnie po drugiej stronie Wawy. :/
Sorry za marudzenie.

ja też z brudna a z kąd dokładniej jesteś kolego pozdrawiam daro

Czarny punk miejsce spotkania,pętla autobusowa.

Daro28 wrote:

ja też z brudna a z kąd dokładniej jesteś kolego pozdrawiam daro

Mam jakieś opory przed podaniem swojego adresu na publicznym forum. Ale generalnie - mieszkam w okolicach centrum handlowego na Rembielińskiej.

A ja na Łojewskiej :lol:

Sami sąsiedzi. :>

HugoBoss wrote:


Czarny punk miejsce spotkania,pętla autobusowa.

Leszek proponowałbym może wrzucić tą mapkę i informację o spotkaniu gdzieś na głównej stronie :-)

Widzę że temat ucichł :(

Nie, nie ja zalatany.
Ja będę na pewno. Będę miał wówczas do zaprezentowania Wam testowy skuter, zrobimy zdjęcia, pogadamy...
Reasumując, kto będzie ręka do góry!

Ja!

ja też będę czyli ta sobota godz 18 pętlaautobusowa patk szcześliwicki potwierdzacie koledzy tak//// pozdrawiam daro.