Sportowe sprzegło i dzwon sprzegła

Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz :mrgreen: ale mogłem się tego spodziewac :stuck_out_tongue:
A odpowiesz mi czy jest sens zakładać ten gaźnik 17,5

myślę że tak jak go dobrze wyregulujesz to sporo ci da :wink:

Adverion wyjdź bo ty tu najmniej wiesz a najwięcej masz do powiedzenia :lol: Sprzęgło nie jest tylko do startu bo przecież jak się będzie ślizgać to pełnej mocy na koło nie odda. Sportowe sprzęgła sa jak naj lżejsze by łapały przy wyższych obrotach. Często jest tak że seryjne sprzęgło nawet na najtwardszych sprężynkach łapie za wcześnie i nie można zniwelować muła na starcie i wtedy trzeba się bawić więcej wariatorem co puzniej poskutkuje tym ze muła nie będzie ale skuter będzie jeździł gorzej niż powinien.

No widzisz niestety ale nie wszyscy są tak uzdolnieni jak ty ^^ omg ^^
A czy on na jakiegoś racinga żeby mu łapał na wysokich? Nie wydaje mi się … To na co sportowe sprzęgło!? Chyba że to już podlega wymianie…
I chyba pisałem że przy starcie i przy wysprzęgleniu i ponownym zasprzęgleniu ale ty tego oczywiście nie wyczytałeś…
On na lekki tuning więc jak sprzęgło na w dobrym stanie to się mu nie ślizga :evil:

Wiem jaki ma tuning, po prostu cie poprawilem. Jak nie masz pojęcia o czymś to wez lepiej nic nie pisz ziom, większość postow na tym forum jest taka sama jak tamten. :roll:

No to jaki on ma tuning pewnie 70ccm Racing że tak się mu to sprzęgło ślizga coś :lol:
Proponuje zmknąć ten temat bo po woli się robi spam :evil:


masz racje zamykam :slight_smile: siwy_fact