Spis powszechny jednoślada :)

Tak mnie naszło na tronie (najlepsze pomysły zawsze tam) :smiley:
Się zastanawiałem ilu ludzi stale wchodzi na forum jednoślada ?
Dla ilu ludzi to nie tylko forum a mają jednoślada w sercu :lol: No i oczywiście ludzi którzy tutaj są …

No więc ci, którzy wchodzą ciągle na jednoślada dopisywać posty, a ja będę aktualizował liste :slight_smile:
Ciekawe czy będzie 50 …

- RudY
- Adverion
- Kowal
- Dywersant
- Damianho
- Apka92
- ReKoRd
- MateuszTZR
- kondzio94
- wrona
- Danielson
- BALU
- Wask(i)apipa
- krzysiek508
- Courte
- kamil102
- Tuningowiec
- Kurczak
- Borek02
- RZiD
- janica94
- Wino
- mateuszpasiu
- Szympa
- …

Pozwólcie, że poprawię tego byka w tytule :smiley: - jacob555

Ja :stuck_out_tongue:

Kluseczka też jest :slight_smile:

Ty weź to numeruj… http://forum.jednoslad.pl/memberlist.php “łączny czas wizyt” na szczycie :smiley: :stuck_out_tongue:

[ Komentarz dodany przez: RudY: 30-08-2011, 13:16 ]
Eaaa nie chce mi się :stuck_out_tongue:
Poza tym - pamiętacie jak na SB kiedyś pisałem, że się ogarne (jak miałem najwięcej godzin) i już tyle nie będę siędział i będę się wylogowywał to nie wierzyliście a teraz jestem już prawie 4 :stuck_out_tongue:

Ja może j.pl nie mam w sercu, jak to byłeś Rudy łaskaw pięknie określić (sorry, zabrakło miejsca po dziewczynie, gitarach i tzr) i miałem małą przerwę we wchodzeniu tutaj, ale ostatnio znowu zaczynam wchodzić coraz częściej, sooł… :slight_smile:

[ Komentarz dodany przez: RudY: 30-08-2011, 13:14 ]
Dzięki mnie bo ci spamowałem : D

bó, a Apkaż wchodzę w każdej wolnej chwili :cry:

Ja forum codziennie odwiedzam ale już pisać to się odechciało ;p nikt tu praktycznie się nie rejestruje postów też za mocno nie przybywa ;p

No ja też minimum raz w ciągu dnia wejdę na jednoślad.pl :slight_smile: Trzeba wiedzieć co tu się dzieje :stuck_out_tongue:

Pisałem, żebyś numerował… LEÑ! :stuck_out_tongue:

Ja ! tylko teraz wakacje to nie wchodziłem ;d

ja ostanio mało wchodze, bo prawie w ogóle nie siędze na kompie , ale zawsze jak jestem na kompie to na js. tez :**

ja tak samo jak wrona ale jestem w pierwszej 10 najaktywniejszych tzn 6 miejsce mam ;D tam co dywer dal ten link wyswietlilo tak

ja też wpadam ogarnąć co spamujecie na sb :stuck_out_tongue: bo po za tym to cisza

-,- a jaż Zapomniał o mnie :frowning:

Nie zapomniałem o ciebie tylko macie sami pisać posty bo jak bym sam wypisał kto co i w ogóle to mógłbym kogoś pominąć i by było :stuck_out_tongue: A tak to przynajmniej zmuszam was do napisania posta :stuck_out_tongue:

Nie wymyślaj :{

hehe ja czasami wbijam oblukam wszystkie nowe foto w worklogu i stunt :stuck_out_tongue:

nie wiem czy mnie chcecie…

apropo mam trochę UP na neos. Chcecie fotki ? ( do worklogaż )

Powtarzam: zacznij numerować!

jesteś pipą xD. Znaczy się jestem :D.

krzysiek - oj tam nie chcemy - jak wbiłeś do tego tematu to znaczy że jesteś z nami :wink:
Dywer do domu !
Courte - wiemy :stuck_out_tongue:

Jestem w domu… a TY zacznij numerować! :stuck_out_tongue: